Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elb@sztam! Hogyszedjem össze?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elb@sztam! Hogyszedjem össze?

Figyelt kérdés
van egy fiú aki nemb@szna át,de én 2-szer is visszautasítottam.Mire rájöttem mekkora hülyevoltam már késővolt,visszautasított.Nagyonjó kapcsolatban vagyunk de többet nemszeretne.Szexpartnere meg nemakarok lenni..bezzeg annak elfogadna :D
2011. jan. 11. 22:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
vegyél egy kutyát, egyébként meg fél attól,hogy egy komoly kapcsolatban te b@sznád át
2011. jan. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ennyit a női logikáról. Ha 1 srác ráhajt és nem kell a csajnak, és a fiú szeret 1 csajt, máris minden nő ráhajt a srácra...


Félelmetes.

2011. jan. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szeret - szerez (elírtam, de nem mind1 hogy t vagy z :D)
2011. jan. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
első válaszoló vagyok, ja ennyi amíg ő kell neked addig élvezi,hogy ő a világmindenség és húzza fejed, meg visszautasít ,de aztán meg kezdeményez,hogy újra próbálkozz, ha meg összejössz mással vagy rájön,hogy már nem érdekled, akkor meg sírva nyüszít,hogy hülye volt és veled akar lenni,
2011. jan. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
folytatva, ezért nem kell játszani az elérhetetlent, játszmákat csinálni, hanem átgondolni és igyekezni felnőtt, módjára, racionálisan mérlegelni,hogy mit is akarsz valakitől, és ezt MEGMONDANI neki!!!
2011. jan. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

amúgy meg hogy segítsek is...próbálj meg vele nagyon őszintén beszélni, mondd el az érzéseid, hogy mennyire kedveled de eleinte nem bíztál benne, vagy féltél tőle,hogy nem tudsz neki eleget nyújtani, nem volt önbizalmad stb...de most rájöttél,hogy ő kell neked mert csak ő kell neked, és egyetlen vágyad,hogy boldoggá tedd,

szóval emeld ki,hogy te vagy a hibás, nyálas szöveg,hogy mennyire szeretnéd boldoggá tenni, és hogy nagyon komoly vagy a témában, bármit megteszel érte

én ilyeneknek örülnék...voltam már ilyen helyzetben, sőt most is hasonló de a lány egyelőre nem akart még ilyen édes szavakkal lekenyerezni...sok sikert!

2011. jan. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen (kiemelten az utolsónak)
2011. jan. 12. 02:09
 8/11 anonim ***** válasza:
az utolsó hármat mind én írtam:d
2011. jan. 12. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
sok mázlis hülyegyerek, én bármit megadnék ha egy lány akarna tőlem vmit
2011. jan. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
vegyél egy kutyát
2011. jan. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!