Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elb*sztam? Lent bőv.

Figyelt kérdés

Van egy lány,pár hónapja ismerem,és tetszik. Már smároltunk is,azt tudom hogy énis tetszem/tetszettem neki,de mikor megtudta hogy nem tetszik(volt egy olyan időszakom is),akkor már nem nagyon beszéltünk,énse írtam neki,semmi. =/ Pár napja összejött egy sráccal,de nekem meg tetszik. Mit csináljak? Amúgy azért nem akartam járni vele,mert most érettségizek,és nincsen rá időm.

18F


2011. márc. 16. 09:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ennél jobban nem is lehetett volna elb.szni.
2011. márc. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sajnos el. Erre szokták mondani, hogy akkor értékeled a dolgokat, mikor már elvesztetted őket:(
2011. márc. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez a hajó elment, még ha el is magyarázod a lánynak, a valódi okok is sértők. Önmagában sértő, hogy smárolsz egy lánnyal,aztán meg nem keresed (nyilván nem ő fog először!) - ebből levonta magának, hogy csak kihasználtad. Ráadásul azt is meghallja, hogy nem is tetszik Neked. Na meg ez, hogy nem érek rá, mert érettségi - hagyjál már!
2011. márc. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Joco901019 ***** válasza:
Van egy rossz és egy még rosszabb hírem. Ezt sajnos elcseszted és ami ennél rosszabb hogy kevés rá az esély, hogy újra járj a lánnyal. Tudom hogy fontos az érettségi, de azért néha nem árt egy kis szórakozás. Meg egy kis hazugság sem árt, mert ha nem lettél volna túl őszinte még mindig járnál a csajjal.
2011. márc. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Már eldöntötted h nem tesztik neked,ő pedig vette az adást,és továbbállt...Szerintem ne akarj ezen már változtatni,késő...:S legyen boldog csaj mással.
2011. márc. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

érettségire nem kell tanulni (max ha emelt :) a csajt meg hanyagold egy ideig, semmi sem tart örökké, főleg a mai fiatalok köreiben... tehát ha végzett a mostani sráccal és még mindig tetszik akkor mond el neki, hogy éreztél most/mostanság

21F

2011. márc. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hát ma rám írt,most is beszélgetünk. :)

Lehet megunta hogy nem beszélünk...

2011. márc. 16. 17:57
 8/11 IQnindzsa ***** válasza:

Én nem tudom... tetszik... aztán nem... aztán megint... Mi lesz ha megint nem? Először is ezt elbasztad... másodszor meg ha össze is jönnél vele újra akkor mi lesz ha megint nem tetszik valami? Dobod mint egy használt papirzsepit?

Inkább ne gondolj rá többet. Ő ezzel járna a legjobban.

2011. márc. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ezt úgy kellett volna kishaver, hogy:


1. Keresel egy-két szabad napot és akkor mindenképpen kommunikálós helyzetet teremtesz (Skype, Msn, telefon, személyes tali) amikor ŐSZINTÉN megmondod hogy érettségizned kell, DE ugyanakkor ŐT SE AKAROD HANYAGOLNI.


2. Legyen TÜRELMES, biztasd, hogy bejön neked, összefogtok jönni, és MEGAKAROD ISMERNI.


3. Adj néha egyértelmű jeleket, bókolj neki, hogy tetszik és nem felejtetted el. (tutikepeslapok.hu, facebook.com, sms)


De te sikeresen elbasztad :)

2011. márc. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha már összejött valakivel hagyd békén úgy tűnik van aki többre értékeli mint te
2011. márc. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!