Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én ba*sztam el? SEGÍTSÉG!

Figyelt kérdés
Szóval 1,5 éve együtt vagyunk a barátommal.Ebből fél évig nagyon jól megvoltunk.Aztán jöttek a gondok.Nem egyszer megcsalt a bulikba amikor én például nem tudtam menni mert lázasan feküdtem otthon,és amikor hazajött volt képe bebújni mellém de arra már nem volt esze hogy elmondja mit tett.Másoktól hallottam vissza és amikor rákérdeztem,teljesen bepirult és összevissza dumált.Akkor szakítottunk,de nem sokáig tartott mert nem bírtuk egymás nélkül és hát nekem bizonyított is hogy megváltozott.De azóta nem tudok bízni benne és ebből folyamatos vitáink vannak.Ez így szerintem nem egészséges.Ha valahova nélkülem megy már egyből kattog az agyam hogy vajon most mit fog csinálni.Ilyenkor számon kérem hogy mit csinált de akkor meg ő lesz dühös hogy miért nem bízok benne.Szerintetek mit kéne tennem mit csináljak SEGÍTSETEK!!! 24/L 28/F
2011. júl. 17. 22:58
1 2
 1/20 Janee_ka ***** válasza:
29%
Menj le a boltba és vegyél szilvásbuktát mert azt szeretem!
2011. júl. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
szivi az iylen pasit dobni kell! ne csináld már ,ott feküdtél betegen ő meg más nőre verte a nyálát ? biztos hogy megcsal,oylan nincs hogy megváltozott! fiatal vagy pasizz !
2011. júl. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Jajj légyszi a z ilyen válaszokkal hagyjatok! Komolyan sza* helyzetbe vagyok és nem tudom mit csináljak..:(
2011. júl. 17. 23:02
 4/20 A kérdező kommentje:
De tényleg megváltozott csak nem tudok hinni neki azok után amiket megtett velem...beleőrülök..
2011. júl. 17. 23:03
 5/20 anonim ***** válasza:
Mindketten elb@sztátok. Te ott, hogy újrakezdted vele. Bizalom nélkül egy kapcsolatnak semmi értelme.
2011. júl. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 FAKhelper ***** válasza:
Kiadós beszélgetés mindennek az alapja, bár azt elhiszem,h megbeszéltétek már ezt a szitut párszor, de a srácnak tudatnia kell veled, h mennyire fontos vagy és soha nem tenné meg még1x. Persze a te esetedben nem tudna olyan dolog bekövetkezni, hogy elmúljon a féltékenységed, hisz csalódtál már. A legjobb lenne egy új kapcsolat, tiszta lap, mert ez már veszett fejsze nyele.
2011. júl. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

próbálj bnne megbizni!! küzdj magad llen és akk majd megváltozol!!!

ha meg még1 szer megcsal, kuka!!!

2011. júl. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
De szeretem ezt a f*aszt:'( Csak félek hogy megint átkell azt élnem amit egy éve.Azt nagyon szeretném újraélni.
2011. júl. 17. 23:05
 9/20 A kérdező kommentje:
*nem
2011. júl. 17. 23:06
 10/20 anonim ***** válasza:
mond hogy vegyen el, szülj neki pár gyereket. Nem, inlább szakíts vele... Most komolyn? Mit érzel? Szereted? Visszafogadtad, akkor bízz benne. Ha meg nem bízol, dobd ki. Legyen már valamo fogalmad az érzéseidről, tetteidről ennyi idősen némi határozpttság nem ártana. Mit akarsz jobban? Tedd azt és kész.
2011. júl. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!