Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség a barátnőm megmarhult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség a barátnőm megmarhult! Mi a teendő?

Figyelt kérdés
15 éves korától elkezdett megbutulni mikor Gimibe került. Lett egy új barátnője ami aki nincs rá jó hatással. Minket a legjobb barátnőit hátrahagyta. Partikba jár nélkülünk srácokkal kever. Volt egy stabil kapcsolata ahol a srác öngyilkos lett. Azóta feldolgozta van egy új barátja aki nagyon szereti. Ennek ellenére találkozgat fiúkkal (nem csalja meg a barátját) és legutóbb bejelentette hogy smárolt egy lánnyal egy buliba. Most komolyan mi lesz a következő???
2011. jún. 27. 14:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó úton halad a ribancság felé. :) Megpróbálhatsz vele elbeszélgetni és jobb belátásra bírni őt...
2011. jún. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak jó úton halad, hanem már az...


Neked több eszed van talán, hagyd a francba, szakítsd meg vele a kapcsolatot.

2011. jún. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
28%
Őszintén szólva én azt mondom, h. egyszerűen élvezi az életet.Manapság már nem ritkaság a lezbi csók,de tény ha nem csalja meg pasival a barátják akkor mi van ebben.Fiatal még és szeret bulizni, élvezi az életet, majd ha 30 évesen is ezt csinálja akkor már baj van,de addig éli a legtöbb vele egykorú fiatalok életét.Az meg természetes h. megváltozott is új környezet, új emberek és kamaszkor.Ha nem lesz drogos-k*rva akkor nincs gond, amúgy azt is ki lehet nőni(szerintem).Itt az a lényeg . ő jól érezze magát a bőrébe és az akiket szeret fogadják el olyannak amilyen.
2011. jún. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ez volt az én barátaimmal is,csak ők füvezni kezdtek el,aztán partykba járnak,kocsmáznak,isznak,cigiznek.(14 évesen)Ők közölték velem hogy kiutálnak,azóta teljesen jól vagyok,új embereket ismertem meg és sokkal jobb nélkülük.Igaz barátok voltak sokáig,de így már jobb.Neked is ezt tanácsolom,hagyd ott!
2011. jún. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
igen, altalaban gimnaziumban mindenki elhülyül. keves a kivetel sajnos, van aki elöbb hülyül van aki kesöbb ez valtozo. amugy most nem ertem hogy te jarsz vele, mert akkor en a helyedben szakitanek vele mert ez elviselhetetlen, es gusztustalan is, ha mas pasija van akkor majd ö eldönti hogy mennyit kepes eltürni. egy idö utan mar neki is elegelesz, betellik a pohar es otthagyja öt ha van egy kis esze, vagy leül es megbeszelik. az ekezetekert bocsi
2011. jún. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én lány vagyok és ő a barátnőm, haverom :D Az a vicc hogy nem látom hogy élvezné az életet mert mindig csak depizik meg akármikor szar kedve van és elkezdünk erről a témáról beszélni azzal jön - köszi így is szar kedvem van dobj még rá egy lapáttal. Teljesen kezelhetetlen lett... De ha cigit vagy drogot emel a szájához tuti agyonütöm.
2011. jún. 27. 15:49
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
olt egy stabil kapcsolata ahol a srác öngyilkos lett.- ez mindent megmagyaráz...
2011. jún. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%
Tipikus r*banc....
2011. jún. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A srác az exe miatt lett öngyilkos, nem a barátnőm miatt. Nagyon sokáig depressziós volt, az az egy nem az ő hibája volt.
2011. jún. 27. 16:19
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát én sem biztos hogy könnyen feldolgoznám ha a pasim az exe miatt öngyilkos lenne, már ne haragudj. Ez nálam is betenné a kaput. Volt szakembernél az eset után? Mert én nem lennék benne tuti biztos hogy ő ezen már túltette magát.
2011. júl. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!