Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én ba*sztam el? SEGÍTSÉG!

Figyelt kérdés
Szóval 1,5 éve együtt vagyunk a barátommal.Ebből fél évig nagyon jól megvoltunk.Aztán jöttek a gondok.Nem egyszer megcsalt a bulikba amikor én például nem tudtam menni mert lázasan feküdtem otthon,és amikor hazajött volt képe bebújni mellém de arra már nem volt esze hogy elmondja mit tett.Másoktól hallottam vissza és amikor rákérdeztem,teljesen bepirult és összevissza dumált.Akkor szakítottunk,de nem sokáig tartott mert nem bírtuk egymás nélkül és hát nekem bizonyított is hogy megváltozott.De azóta nem tudok bízni benne és ebből folyamatos vitáink vannak.Ez így szerintem nem egészséges.Ha valahova nélkülem megy már egyből kattog az agyam hogy vajon most mit fog csinálni.Ilyenkor számon kérem hogy mit csinált de akkor meg ő lesz dühös hogy miért nem bízok benne.Szerintetek mit kéne tennem mit csináljak SEGÍTSETEK!!! 24/L 28/F
2011. júl. 17. 22:58
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
De fogalmam sincs mit akarok.Mert mivan ha tényleg megváltozott csak az én hülye fejembe még mindig él az a pár szörnyű hónap emléke??:( áá ez nem oké így..
2011. júl. 17. 23:08
 12/20 A kérdező kommentje:
De az hogy valakit szeretsz meg valakiben megbízol az szerintem nem ugyanaz.Legalábbis én így látom.
2011. júl. 17. 23:10
 13/20 anonim ***** válasza:
és ha te is megcsalnád kiváncsi lennék hogy mit szólna hozzá! megalázott hogy szeretheted még? mi oylan különleges benne hogy magával ragad?
2011. júl. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Az hogy ő tényleg szeret/szeretett.Most ezt nem tudom elmagyarázni mi különleges.Annyit tudok csak mondani hogy nagyon szeretem,de nem bízok benne.Ez így a legfájdalmasabb szakítás lenne szerintem
2011. júl. 17. 23:12
 15/20 mimano ***** válasza:
Ha nem tudsz benne megbízni, tényleg felesleges erőltetni a dolgot.... Bizalom nélkül nem megy!
2011. júl. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Visszavágna.aztán félúton meggondolná magát,aztán jönne vissza hozzám de akkor meg én vágnék neki vissza.Az a gond hogy mindketten nagyon makacsok vagyunk.
2011. júl. 17. 23:13
 17/20 anonim ***** válasza:
ne cseszd el vele az éveket szerintem. utólag én is bánok egy másfél éves kapcsolatot, amiben nagyon hasonló volt a szituáció. azóta viszont találkoztam és egy éve együtt vagyok valakivel, és olyan, mintha álmodnék, össze sem lehet hasonlítani a kettőt. szóval nyugi, vannak még normális pasik, de valahogy engedd el a mostanit, hogy rátalálhass arra, aki majd tényleg szeret. és amúgy tényleg elhiszed, hogy aki valóban szeret, az megcsalna? magadból indulj ki, és rájössz, hogy nem.
2011. júl. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz bizni benne, akkor mi a rákot is kérdezel? A kapcsolatotoknak annyi.
2011. júl. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Lázasan fekszel otthon és ő bulizni megy ?

( gondolom abból hogy utána bebújik melled akkor együtt éltek)


szégyellje magát .... én nem mozdulnék el így a barátnőm mellől ha lenne ....

23f

2011. júl. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Bogaro ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. EZ egy önző p*öcs.
2011. júl. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!