Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miket tegyek, hogy jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miket tegyek, hogy jobban bejöjjek a lányoknak?

Figyelt kérdés
Külsőre és belsőre gondolok. Normális választ kérnék kort és nemet is..22f Azt tudni kell h szemüveges vagyok..
2011. jan. 9. 21:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
legegyszerübb lépés megkérni aput vegyen egy bmw-t,és mindjárt őrülten buknak rád,sőt szét szednek még csak kezdeményezned se kell,jönnek maguktól
2011. jan. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
21:26 - nál a pont. Ha mindet betartod és látod magadon, hogy jobban nézel ki, izmosabb vagy, akkor félénk se leszel már.
2011. jan. 10. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

21 éves lány vagyok.

A szemüveg nálam egyáltalán nem hátrány, én is szemüveges vagyok. A barátom is, bár ő ritkán hordja, csak ha sokat kell olvasnia, vagy pl. egyetemen messze ül a táblától. Szerintem mindenkinek lehet olyan keretet találni, ami jól áll neki, sőt bizonyos fiúknak szerintem még emel is a külsején. De ha téged nagyon zavar, használj kontaktlencsét, manapság már nem olyan drága.


A testalkat sem mérvadó nálam, a túl kövér pasik nem vonzanak, de a vékonyakkal általában nincs bajom. Jó, ne legyen annyira törékeny mint egy ropi, de nem várom el hogy kondizzon meg miattam pakoljon magára izmokat. Egy átlagosan vékony testalkattal nincs semmi bajom.


Göndör haj... van akinek nagyon jól áll, van akinek kevésbé, ehhez látni kéne az arcodat. De nekem pl. nagyon bejönnek az olyan göndör hajú pasik, akiknek ez illik az arcához és egy kicsit hosszabbra (5-7 cm) meghagyják. Ha neked ez nem áll jól, akkor vágasd rövidre, 1-2 centissel nem lőhetsz mellé. Kérdezz meg olyan lányismerőseidet, akikkel jóban vagy, hogy szerintük röviden, vagy kicsit hosszabban állna-e jól.


Az öltözködésről nehéz mit mondani, minden csajnak más jön be. Csak magamról tudok beszélni, nekem nagyon kiábrándító tud lenni ha egy fiú a mostani tend szerint nagyon szűk pólóban (főleg ha az rózsaszín, lila, szóval érted...), nagyon szűk csőgatyában, agyonkoptatott-lyukasztott farmerben van... Én azt szeretem ha a fiú lazán öltözködik (értem ezalatt hogy nem tapad a testére minden ruhadarabja), sima farmer lehetőleg minél kevesebb lyukkal, kopással és giccsel, de nem muszáj farmer, lehet bármilyen más egyszerűbb gatya, a lényeg hogy el lehessen róla dönteni, hogy férfiaknak készült...

Pólóban is inkább a bővebb, nagyobb, férfiasabb pólók, amiket a testhezálló szűk pólók időszaka előtt a többség hordott. És ne legyen túl színes, ha lehet. Azt is szeretem, ha inget hord egy srác. Pulcsinál is az az egy kikötésem van, hogy látszódjon rajta, hogy férfipulcsi...



Belső. Alapjában véve legyél jó ember - olyan dolgokat értek ezalatt, hogy pl. ha sétálsz az utcán, meglátsz egy kisgyereket aki elesett és keservesen sír, akkor menj oda hozzá és segíts. Ne árts senkinek, csak önvédelemből, legyél minél becsületesebb, pozitívan viszonyulj az emberekhez szóval az ismerőseiddel legyél kedves, az idegenekkel udvarias. A legtöbb lánynál nem árt (nálam alapelvárás) ha intelligens vagy, de ezt nem te döntöd el, vagy az vagy "gyárilag", vagy nem (az intelligencia nem egyenlő az iskolázottsággal).

NÁLAM (más lánynál nem feltétlenül) fontos, hogy ne legyenek előítéleteid bizonyos emberekkel szemben a külső jegyek alapján. Pl. ne legyél rasszista, ne szidj egy négert, vagy egy cigányt ha semmi mást nem tudsz róla, csak hogy milyen a bőrszíne. Ne legyél fanatikus se a politikában, se vallásban... neked lehet egy véleményed, de fogadd el, hogy másnak meg lehet más véleménye, attól még kezeld őt egyenrangúan.

Legyél segítőkész, ne legyél önző, döntéseidnél azt is vedd figyelembe, hogy másnak mi jó.


Ha lesz barátnőd, éreztesd vele hogy szereted, ne csak szavakkal, hanem apró jelekkel, pl. váratlanul puszit adsz az arcára, simogatod a haját, ha több napig nem látjátok egymást, érezteted vele hogy hiányzik, stb.

Tekintsd őt egyenrangú partnernek, de akarj uralkodni fölötte és ne legyenek olyan elvárásaid, amiket te nem teljesítesz.

Ne csald meg soha, ha más nő kell, akkor először szakíts a csajjal, az kevésbe fáj, mintha megcsalás után történne ugyanez.

Nekem az is fontos, hogy legyen a srácnak humorérzéke, de ne erőltesd, a kényszerű, kicsikart "poénok" rosszabbak, mintha nem mondanál semmit.

Beszélj értelmesen, ne való ValóVilág-szintű szófordulatokat használj, próbálj meg minél kevesebbet káromkodni.


Hosszú lett, tudom , de talán valamit tudsz hasznosítani belőle. :)

2011. jan. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
utolsó voltam - "de akarj uralkodni fölötte" helyet nyilván "NE akarj uralkodni"-ra gondoltam :)
2011. jan. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Figyelj arra, mit hordasz, meg a bőrödre és a kezedre.

A szemüveggel nincs semmi baj, kivéve, ha az a nagyonrégi, nagypapás szemüveg.

Szerintem nem kell kondiznod, én mindig a két szélsőséget bírtam a pasikban, vagy azt amelyik vékony, vagy amelyiknek van egy kicsi (nem nagy) pocakja. :D

Legyél kicsit nyitottabb, barátkozz és viccelődj, a vicces srácok szerintem minden lánynak bejönnek!

16/L

2011. febr. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ha csak kicsit göndör a hajad, szerintem meg is növesztheted.
2011. febr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

a kontaktlencse hülyeség. nekem kimondottan jobban tetszenek a szemüveges fiúk. az izmosak meg kevésbé. ízlések és pofonok :)

legyél kicsit nyitottabb, és próbálj kezdeményezni, viccelődni, az elég megnyerő, bárhogy is nézz ki.

21/l

2011. febr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Belsőre legyél humoros, udvarias és művelt. Külsőre a legfontosabb, hogy legyél ápolt és magabiztos legyen a kisugárzásod. L/17


Na ez olyan sablonduma, ami pont hogy csak sokadrendű dolgok sajnos. Ha nézitek a ValóVilágot ott van egy fickó, Alekosz a neve, őrá pont illenek ezek a tulajdoságok. Mégsincs neki nője. Ő azt szokta mondani sokan kedvelik őt, de nem úgy mint pasit. Szóval nem tudni, hogy mi tetszik a nőknek, valószínű ez megfogalmazhatatlan. Van akiknek pont a bunkó, trágár szavakat használó, nőket megalázó de amúgy nagyon jóképű és izmos srácok jönnek be. :S ennyi.

2011. febr. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!