Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miket tegyek, hogy jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miket tegyek, hogy jobban bejöjjek a lányoknak?

Figyelt kérdés
Külsőre és belsőre gondolok. Normális választ kérnék kort és nemet is..22f Azt tudni kell h szemüveges vagyok..
2011. jan. 9. 21:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Lopj egy tyúkot!!!
2011. jan. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban, és hordj kontaktlencsét! A belső nem számít. 25/F
2011. jan. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Linkelj képet, úgy könnyebb...
2011. jan. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

semmit nem írtál magadról, hogy milyen vagy, így nem is lehet megmondani hogy mit tegyél miben változz, ugyanis nincs viszonyítási alap.

így alapból azok jutnak eszembe, hogy ha szemüveges vagy akkor valami divatos kerettel hordd, és ne szódásszifon üljön az orrodon, fürödj minden nap, hogy ne légy büdös, legyél udvarias, vicces, járj társaságba, és öltözz úgy mint egy b×zi.

2011. jan. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
*ne öltözz úgy, elnézést elb×sztam
2011. jan. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Külső:

Kontaklencse + legyél izmos:)

Belső:

Legyél kedves, legyél lelkitámasz a csajoknak, de ne csk azért h kihasználd őket v ne derüljön ki h csk azért. + Ha majd lesz bnőd akk ne b@szd át:)

2011. jan. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Vékony testalkatú vagyok,nem vagyok izmos. Barna göndör hajam van. Sovány vagyok és vékony a kezem,csuklóm..

Tulajdonságok:rendes vagyok érzékeny,megértő.nem vagyok bunkó és tahó..

De az a baj h félénk vagyok így nem merek ismerkedni,a lányok többsége csak barátnak tart..nem merek kezdeményezni.. Jó az alaphigiénia az természetes nem ilyenekre gondoltam..

2011. jan. 9. 21:17
 8/18 anonim válasza:
A szemüveg nem hátrány. Belsőre legyél humoros, udvarias és művelt. Külsőre a legfontosabb, hogy legyél ápolt és magabiztos legyen a kisugárzásod. L/17
2011. jan. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

szerintem ha göndör a hajad akk nyírva hord (0.5-1 cm) , adj az öltözködésedre ha anyagiak engedik, mindig használj parfümöt mer az is segít, izmosodni pedig mindenképp kell nincs mese, kontaktlencsét én is ajánlom sőt ha nem nagyon erős a szemüveged akkor hord csak akkor amikor kell pl vezetés vagy tanóra én is úgyszoktam, remélem segítettem


19/F

2011. jan. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Dehogy kell izmosodni... A lányok azt nem várják el. A legfontosabb, hogy az arcod rendben legyen. Ha jóképű vagy, illetve jó a hajad, és divatosan öltözöl, akkor nem lesz többé gondod ezzel.
2011. jan. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!