Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem vagyok szép, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok szép, akkor hogy viselkedjek, hogy bejöjjek a lányoknak?

Figyelt kérdés

Szerintem (no meg mások szerint sem) nem vagyok egy nagy szépség (sőőőőt). Mégis láttam már nálam rosszabb kinézetű fiúkat nagyon szép lánnyal járni (igaz, nagyon ritkán).


Hogy viselkedjek, vagy milyen legyek, hogy bejöjjek a lányoknak? Mivel "terelhetem" el a "figyelmet" a ronda fejemről?


(egész eddigi életemben sokmindenki szivatott azzal, hogy milyen ronda pofám van - nem tehetek róla, ilyennek születtem és az egész életem ebben az átkozottul előnytelenül kinéző testben kell leélnem)


17/F


2011. márc. 24. 13:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ismerős az érzés. Csak úgy küldenél magadról egy képet?
2011. márc. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne küld senkinek, kisebb gondod is nagyobb nála. Igazából ha valakinek megtetszene a személyiséged, akkor lehet elnézné a külsőt. Csak a 99% a külsőre megy. Sajnos én is, igaz én fiú vagyok.
2011. márc. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A maradék 1% meg a pénzre, tehát az egyetlen esélyed, ha gazdag leszel.
2011. márc. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia!

16/L vagyok.

Nekem a kisugárzás a lényeg.. És elég sok mindenkinek is.

HA egy fiú úgy tud rám nézni, h elolvadjak h húúú(szóval érted, h így megigéz a szemével), és mellette jó fej, jó a humora, lehet vele beszélgetni akkor ennyi... nekem ennyi elég, h odáig legyek valakitől :D

Hajráá önbizalom :DD

2011. márc. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Utolsó: leírnád milyen az a nézés amitől elolvadsz? Gondolom ha egy nem épp jóképű fiúról van szó, az aztán nézhet akárhogy.
2011. márc. 24. 14:53
 6/13 anonim ***** válasza:

Szia!

utolsó vagyok.

Tudom h hülyén fog hangzani, de nem tudom máshogy leírni, csak példát tudok mondani.

Az edzőm 1 35 éves nagy orrú, érdekesen kinéző hapi. De nagyon jó fej, lehet vele nevetni, mindent el lehet neki mondani, és vicces.. És edzéseken amikor így elbambul vagy csak figyel úgy tud nézni, h egyszerűen nem tudom levenni róla a szemem.. szóval ahogy néz, nekem is rá kell nézzek, szóval így odavonz a szemével, vagy nem tudom.. ennél jobban nem tudom leírni..

remélem segítettem 1 kicsit..

2011. márc. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a nézés bejön, utolsó? Vagy a tanárod másképp néz?:P

2011. márc. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia


Üdv a klubban testvér.Nekem is ez a problémám...:P


Jó lenne 1 olyan lány,aki a belső tulajdonságokat többre értékeli mint az egyéb fizikai tényezőket,na meg a pénz...:P (n)


18/F

2011. márc. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Olyan sajnos nem létezik :(
2011. márc. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

nekem is ronda arcom van+nagy füleim és akkor mi van?...így születtem el kell fogadni.

A lányok tudom jól h nagyon fontosnak tartják a szép arcot de nem feltétlenül az miatt jönnek össze vkivel.....mert a kisugárzás is nagyon fontos nekik ha jó a kisugárzásod,vidám vagy, humoros.... akkor ugyan úgy találsz magadnak vkit. Amúgy meg én ez miatt is álltam neki edzeni mert ha már a fejem elég gáz akkor a testem nézzen már ki valahogy, valami szép is legyen rajtam és nem a lányok miatt hanem magam miatt mert vidámabb lettem több önbizalmam van és jó belenézni a tükörbe mert nem egy csontvázat látok:D

2011. márc. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!