Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem vagyok szép, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok szép, akkor hogy viselkedjek, hogy bejöjjek a lányoknak?

Figyelt kérdés

Szerintem (no meg mások szerint sem) nem vagyok egy nagy szépség (sőőőőt). Mégis láttam már nálam rosszabb kinézetű fiúkat nagyon szép lánnyal járni (igaz, nagyon ritkán).


Hogy viselkedjek, vagy milyen legyek, hogy bejöjjek a lányoknak? Mivel "terelhetem" el a "figyelmet" a ronda fejemről?


(egész eddigi életemben sokmindenki szivatott azzal, hogy milyen ronda pofám van - nem tehetek róla, ilyennek születtem és az egész életem ebben az átkozottul előnytelenül kinéző testben kell leélnem)


17/F


2011. márc. 24. 13:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az a lényeg, hogy ne görcsölj ezen, ne akarj tudatosan kialakítani egy viselkedést, mert ez nem így megy!

Lehet hogy egy ideig elbírod játszani a vagány csávót, de ha te nem ilyen típus vagy, akkor rosszul éreznéd magad, hogy egy ilyen mesterségesen kialakított személyiségként élj!

Ne gyötörd magad és ne foglalkozz a külsőddel! Sokkal jobb egy természetes kisugárzás, amit úgy érhetsz el, hogy úgy viselkedsz, ahogy az a szívedből jön, olyan dolgokat csinálsz, amiket tényleg szeretnél, úgy viselkedsz, olyan emberekkel vagy... stb


Ne akarj más lenni!

És fogadd el magad valahogy, különben ha még saját magadban te magad se látod meg a szépet, és ezeket a negatív dolgokat sugárzod ki magadból, akkor másoknak hogyan tetszhetnél?

2011. márc. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ugyan már... Kisugárzás nem létezik, csak jobb erre fogni, mint h jól v rosszul néz ki az illető. Az önbizalom szintén nem számít, csak annyi van, h aki jobban néz ki, annak általában önbizalma is több van.
2011. márc. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia!

A 16:14 -es írta jó :D egyet értek vele..

Hát én nem pont ilyen nézésre gondoltam ..:P

Nézz úgy valakire, h érezze, h van önbizalmad..

Am vannak olyan ismerőseim, akik ikrek, és hát elég csúnyácskák.. de olyan kisugárzásuk van, mindenkivel közvetlenek, viccesek, lehet velük beszélgetni, bulizni.. :D és mindig van barátnőjük. most is mind2nemk nagyon szép barátnője van.. :D Szerintem önbizalom kérdése az egész, na meg h fogadd el magad..

2011. márc. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!