Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz, hogy ennyire zavarban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, hogy ennyire zavarban voltam?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam randizni. Mondhatjuk ugy hogy ez volt az első randim. (Barátom már volt, de vele előtte haverok voltunk, és így nem voltam előtte zavarban).

Szóval ezzel a sráccal most találkoztam 2.szorra. Mindig mikor a szemembe nézett én és próbálkoztam, de nem ment sokáig, és így pár mp után inkább lenéztem az asztalra.

A srác próbálkozott még párszor, de ugyan az volt a reakcióm. Aztán sétálgattunk és rákérdezett h zavarba jöttem e, mondtam h igen. erre ő nem mondott semmit, csak mosolygott.

mennyire gáz helyzet ez?

21L


2011. jan. 8. 17:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A legjobb. Ilyenkor tudom, hogy tetszem a csajszinak, és ez nem gáz, hanem nagyon is jó! Az a gáz, ha nem lefele néz, hanem oldalra bámul el.

26/F

2011. jan. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"egyszer csak így elmúlott minden"

kb mennyi időre rá mire összejöttetek? Most vagyok 2 hete együtt a barátnőmmel, eddig "rózsaszín köd van" nála, attól parázok, viszont, ha kicsit mégjobban megismer, tulságosan, szürke, és hétköznapinak fog találni, és szakít..., amit nem szeretnék...

2011. jan. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!