Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon zavarban voltam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavarban voltam, nagyon gaz?

Figyelt kérdés
Ma uncsimal elmentunk vasarolni. Es most talalkoztam eloszor azzal a sraccal akivel mar egy eve beszelek msn-en, es nagyon tetszik. Probalt volna lealni beszelgetni velem, de sietnem kellett, mert uncsim is mind sietett. Epp, hogy par szot tudtunk beszelgetni, de ereztem hogy nagyon zavarban vagyok, mivel meg sose lattam. Es most msn-en o is irta, hogy milyen szegyelos vagyok, mire mondtam, hogy dehogy is. Erre meg ezt irta "ha lattad volna magad...mast mondanal". Most vajon mit gondolhat rollam ? Nagyon rossz benyomas volt ez, hogy ennyire zavarba jottem ?? HELP ME. Mit csinaljak ? Gondoljatok van esely arra, hogy kihivjon meg egy uditore ?
2008. szept. 9. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
15 vagyok és nekem mindig is szimpatikusak voltak a szégyellős lányok :D Igaz sajnos egyikkel sem sikerült járnom, de nekem jobban bejönnek mint a nagyszájúak. Amúgy szerintem várj egy kicsit és ha nem hív újabb talira, kezdeményezd te! Kérdezd meg nincs e kedve sétálni egyet? Nekem tetszene az ötlet :)
2008. szept. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hívd el most valahova. Abból látni fogja, hogy nem vagy olyan szégyenlős és el tudod neki mondani, hogy csak azért voltál ilyen, mert sietned kellett, plusz még ott volt a uncsid és nem akartad, hogy rólatok pletykáljon vagy ilyesmi. Valamivel mentsd ki magad. És ha taliztok, akkor ne mutasd ki, hogy szégyenlős vagy, már nem először fogod látni, legyél magabiztos.
2008. szept. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem ha ezt így megjegyezte neked, akkor nagyon bejött neki!!! ha nem tetszettél volna neki szégyenlősen, akkor már nem msn-eznétek. Nyugi!!! Szerintem tuti bejött neki
2008. szept. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!