Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, akik zavarban vannak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akik zavarban vannak, félénkek, elkapják a tekintetüket, stb. miért csináljátok?

Figyelt kérdés
Mi hoz titeket ennyire zavarba?Bocs,de nem értem.Légyszi magyarázzátok el,hogy mi jár ilyenkor a fejetekben.
2011. jún. 1. 18:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%

Nem mi, hanem ki, ti lányok, hogy milyen szépek vagytok, az jár ilyenkor az ember fejében, hogy ilyen szép lánynak úgy sem jönne be.

21f

2011. jún. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

nos oké

ránézek egy jó nőre "hm milyen szép lány, aranyosnak is tűnik sose kezdene ki velem"

erre rámnéz " a francba észrevett, biztos azt hiszi az a típus vagyok aki folyton a nőket bámulja, gyorsan forduljunk el"

ha hozzám szól "pf most mit mondjak neki, szeretnék valami jó vicceset hogy emlékezzen rám mert fontos az első benyomás de nem tudok semmit mondani áá most mit csináljak" erre össze vissza beszélek hülyeségeket meg elpirulok aztán inkább csöndben maradok


szóval nálam kb ilyen

2011. jún. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Az elsővel egyet értek, régen senkinek nem jöttem be, így ha észrevették, hogy nézem őket, próbáltam elkapni a tekintetem, mielőtt beszólnak.

Most meg próbálok küzdeni a reflex ellen, nagyon nehéz, pedig sok szemezést rontottam már el ezzel.


23/F

2011. jún. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

én is ezt csináltam:S

az a baj h nagyon tetszik egy lány..ha találkoztunk akk sose bírtam ki h mikor nem figyel ne őt nézzem:S aztán basszus most meg vége lett a félévnek és most bármit megadnék azért h találkozzak vele csak még egyszer még a nyári szünet előtt, h személyesen elhívhassam randira

azt se bánnám ha most ezt ö is olvasná, csak had mondjam el neki mit érzek:)

2011. jún. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
utolsó 20/F
2011. jún. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Az, hogy a csaj túl jó hozzánk képest, mármint legfőképpen külsőre.. ÉS hogy tutira nem akarna egy ilyen egyszerű csávoval összejönni....aki nem egy kigyúrt fazon illetve nem egy Brad pitt....


és max csak azért néz mert érdekes vagyok...


általában ez a legfőbb ok!

2011. jún. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

honnan tudod h egyszerű csávó vagy? ha meg se próbálod sose derül ki h van e esélyed

mi van ha azt mondja h nem..azt mondod nem tudod mit veszítesz:D, aztán ott hagyod..jobb esetben nem találkoztok újra, ha igen akk meg szépen mosolyogsz és ennyi:D

2011. jún. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ezt én sem értem a fiúkban/férfiakban...

Én mindig fordítva érzem magam,hogy egy srácnak nem tudom eldönteni hogy néz-e vagy sem,vagy miért teszi a megjegyzéseket,és mások miért tartanak "vetélytársnak" egy fiúnál...És ha ránézek egyből másfelé néz,stb.....

2011. jún. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
ha nem tudod eldönteni h néz v nem néz..akk biztos h néz:D
2011. jún. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 cherry. ***** válasza:
Higyjétek el fiúk, ez így van a lányoknál is:-) Legalábbis nálam..
2011. jún. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!