Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, akik zavarban vannak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akik zavarban vannak, félénkek, elkapják a tekintetüket, stb. miért csináljátok?

Figyelt kérdés
Mi hoz titeket ennyire zavarba?Bocs,de nem értem.Légyszi magyarázzátok el,hogy mi jár ilyenkor a fejetekben.
2011. jún. 1. 18:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
am én is ilyen vagy. Sztem azért mert tuti nem jönnék be neki, ha megismerne és félek a csalódástól. Ezért inkább leszarom:)
2011. jún. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
ja és 19/F
2011. jún. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nehezemre esik mások szemébe nézni meg gondolom amikro észreveszik, hogy bámulom őket valami olyasmi járhat a fejükben, hogy "Úrsiten, ez a rondaság biztos meg akar erőszakolni".

21F

2011. jún. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Én is olyan vagyok akár az elsők, ha olyan helyzetbe kerülök amikor mondhatnék valamit, soha nem jut eszembe semmi értelmes.
2011. jún. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én is valahogy így vagyok vele mint az előzőek. Ha megyek utcán, és mondjuk látok egy szép lányt akkor ha ránézek és elkapom a tekintetét akkor már hevesen ver a szívem görcsölök izzad a tenyerem az egyik szemem elkezd nedvesedni elkezdek lemerevedni és úgy érzem mint ha egy darab fa lennék, és kb ez mind olyan gyorsan hogy egyből el is fordulok.

Egy időben próbáltam növelni az időt amit szemezéssel töltök, de max pár másodpercig ment, olyan gondolatok hogy, vajon mit gondolhat rólam, biztos nincs esélyem. Lehet kellemetlen neki hogy nézem, és ha hozzám szól mit mondok?

Tudom hogy nincs mit veszíteni de a testemet nehéz irányítani.

2011. jún. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mi kölcsönösen ezt játsszuk egy fiúval már hónapok óta :D Én is zavarba jövök ha rám néz, ő is, ha én ránézek, és azonnal elfordulunk. Pedig piszok helyes, de sem ő, sem én nem merek lépni :D
2011. jún. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én azokon a helyzeteken lepődök meg amikor nézem nézem a csajt, semmi, majd nézek tovább akkor pillant felém, de már késő :)(Másik oldalról úgy tűnhet elkapom fejem, pedig csak odébbálltam)
2011. jún. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!