Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz, hogy ennyire zavarban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, hogy ennyire zavarban voltam?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam randizni. Mondhatjuk ugy hogy ez volt az első randim. (Barátom már volt, de vele előtte haverok voltunk, és így nem voltam előtte zavarban).

Szóval ezzel a sráccal most találkoztam 2.szorra. Mindig mikor a szemembe nézett én és próbálkoztam, de nem ment sokáig, és így pár mp után inkább lenéztem az asztalra.

A srác próbálkozott még párszor, de ugyan az volt a reakcióm. Aztán sétálgattunk és rákérdezett h zavarba jöttem e, mondtam h igen. erre ő nem mondott semmit, csak mosolygott.

mennyire gáz helyzet ez?

21L


2011. jan. 8. 17:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Semennyire, bárkivel megtörténik.
2011. jan. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért jöttél zavarba, m tetszik neked, és Ő azért mosolygott m ezt tudja jól :D
2011. jan. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha vonzódtok egymáshoz, akkor semmi gáz, majd oldódtok.

Ha nem, akkor sincs semmi, csak akkor ne raboljátok egymás idejét.

2011. jan. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

semennyire. én tök örültem, hogy iylen reakciót váltottam ki a csajomból, már gyakorlatilag az első találkozásunktól...félig meddig ő csípett fel...

azóta is ez van mindig mikor talizunk, és nekem nagyon tetszik, hogy nem tök közömbösen, és szürkén néza szemembe, hanem SZERELMESEN!

2011. jan. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

igen nekem tetszik a srác , és nekem is ugy tűnik, hogy én is tetszek neki.

és ez el fog múlni idővel? vagy végig ilyen leszek?

2011. jan. 8. 18:04
 6/12 anonim ***** válasza:
szerintem nem gáz :) aranyos , biztos h elfog múlni nyugi :)
2011. jan. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

én is parázok jah, hogy elmúlik részéről a fellángolás, és hogy akkor milesz, de egyenlőre azon vagyunk, hogy minél több időt töltsünk együtt....téll

viszont kérdezhetnék kedves kérdező?

2011. jan. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

kedves utolsó!

persze kérdezz nyugodtan :)

2011. jan. 8. 18:09
 9/12 anonim ***** válasza:

írtad hogy volt már barátod, de haveri körből...

Gondolom szerelem az volt, de mi a következő szint? Úgyértem hogy ha ez nemvolt (ami most mindkettőnk esetében van "zavar") akkor mi a következő lépcsőfok a szerelemben Női szemmel? tehát elmúlik ez a zavar, meghogy "úristen mennyire helyes vagy" dolog, akkor utána mi jön.

Nem egészen tudtam megfogalmazni, rem azért megérted...

2011. jan. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

hát őt már nagyon rég óta ismertem. és így szerintem ez miatt mikor összejöttünk nem pirultam el dolgokon, mivel elég jól ismertem és ő is engem. hanem csak szerelmes voltam, azt hiszem. nagyon jól kijöttünk, minden szuper volt együtt, nem is volt rózsaszín köd. de egyszer csak így elmúlott minden.


csak most így nekem ez a fura, hogy ennél a srácnál van ilyen is. és ugy h még alig ismerem.

2011. jan. 8. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!