Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez hatásos kilépő? Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hatásos kilépő? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú

Figyelt kérdés

Hosszú történet, lényeg az hogy barátságba voltam egy lánnyal, majd egyedülálló lett, és megpróbáltam felszedni... első randi sikerült, de a többit mindig elutasitotta lekoptatós dumákkal. Nem tudom miért... majd azzal zárta le, hogy ha van valami fontos, akkor mondjam el levélben. Elmondtam, hogy többet akarok, persze elhajtott... ekkor egy hosszú vallomást irtam, mert egyrész hülye indokkal hajtott el, másrészt igy volt lehetőségem kicsit udvarolni is, illetve éreztetni, hogy fontos... válasz azóta se jött, ami persze lehett azért, mert most bohócot csináltam magamból, vagymert örlődik... mostmár nemis érdekes.

A lényeg az, hogy hagytam valamit magam mögött, amin gondolkozhat illetve agyalhat. Lehet, hogy később megismerkedik más pasikkal, akiknek csak arra fognak kelleni, és visszagondol igy rám, aki szivből szerette volna.

Ez tehát szerintetek hatásos kilépő volt? Kicsit olyan ez számomra, mintha nem az lett volna hogy "oké köszönöm viszont látásra" hanem ilyan X aktásan, félig, rejtéjesen befejezve, hogy a néző hadd gondolkodjon el maga :)


2011. jan. 8. 03:31
 1/4 anonim ***** válasza:

En is voltam vele: hosszu vallomas (csak en lany vagyok), gondoltam nyugodtan orlodjon ezen, de azota sincs semmi. Ez meg mar vagy 5 hete volt. Es nekem forditva sult el a dolog, mert azt akartam, hogy o "egye magat" a dolgokon, e helyett pedig en ragom magam, hogy miert nem valaszolt, biztos nem kellek neki:(

Relem neked jobban fog elsulni a dolog!!

2011. jan. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát nem tom, ha arra nem méltat, hogy válaszoljon valamit, sztem hagyd a franca, sokkal jobbat érdemelsz.


Én azt gondolom, hogy egy válaszlevelet megérdemeltél volna tőle...már csak illemből...

2011. jan. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont
2011. jan. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, de szerintem ha valaki lepattint, akkor hosszú érzelgős levelet írni inkább gáz, mint rejtélyes.. Én a lány helyében lehet, hogy el sem olvastam volna a levelet, basszus elég világosan megmondta, hogy nem érdekled. Nem őrlődik ő valószínűleg, csak hulla elege van belőled és nem akar felőled hallani többé.
2011. jan. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!