Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok. Mit kéne tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Elsősorban lányok válaszát várom a kérdésemre, de az se baj ha társaim is válaszolnak.

Elég zárkózott embertípus vagyok, akinek kell egy kis idő mire megnyílik más emberek előtt, és ebből kifolyólag nemigazán tudok úgy a lányokhoz közeledni. Meg legutóbb csalódnom is kellett, egy lány számomra egyértelmű jeleket küldött felém, és én elkezdtem óvatosan közeledni, de aztán kijelentette, hogy nem. Egy rendes jószívű gyereknek tartom magam, szerintem még túl jó is, és néha úgyérzem, hogy nem ebbe a korba kellett volna születnem. És eddig a gondom az, hogy nemnagyon vesznek észre a lányok, és zeért úgyérzem hogy csúnya vagyok. Mit kéne tennem, hogy ez változzon?


Kort, nemet írjatok. Normális válaszokat kérek, előre is köszönöm.


18F


2011. jan. 3. 13:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Esetleg majd ha beleszeretsz egy értelmes, szép lányba, más lehet a helyzet...De amíg csak barátnőt akarsz és zárkózott vagy, nincs túl sok esélyed. 20/F
2011. jan. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hogy érted azt hogy " amíg csak barátnőt akarsz"? Hisz azt akar.
2011. jan. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Egyébként azért, mert 1-2 lánynak nem vagy esete, van pasija te még nem leszel csúnya. Ismerkedj lányokkal és ne pics.ákkal. Akkor találni fogsz majd valaki. Járj el olyan helyekre, ahol veled hasonló érdeklődésű lányok vannak.

Szeresd a lányt, de ne felejtsd el, hogy ő is ember és nem egy tárgy, ami a tiéd minden másodpercben szeretgetni kell.

Nem mondom, hogy bunkó legyél vele, de ne öld meg féltékenységgel, ne szakítsd el senkitől. Kihasználni se engedd magad.

2011. jan. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy barátnőt akar (nem tudom, hogy miért, gondolom külső alapján meg belső alapján is) és nem egy konkrét lányt akar barátnőnek, akit van miért szeretni és ismer. Előbb ismerkedni kell.
2011. jan. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Te csaj nélkül is vagy valaki! Ha nem csak dugni szeretnél, akkor várd meg az igaz lányt..És ne teljesen kétségbe esve barátnőt akarj meg nyomulj meg hasonlók. Uncsi se legyél.

Egyetemen sok értelmes, jó nő van. Meg kereshetsz komolyabbb, zárkózottab lányokat is bárhol...Csak szeress vele lenni és ő is veled.

2011. jan. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Most ez kicsit lehet,hogy furán fog hangzani,mert nem igazán vagyunk egy korosztály... És talán nekem nem kéne bele szólnom :) Szerintem próbálj meg egy hangyányival nyitottabb lenni és azt a lányt aki először egyértelmű jeleket küldött,majd azt mondta,hogy nem... szerintem azt felejtsd el mert csak szórakozott és az ilyenekkel nem igazán jó dolog össze állni. Én személy szerint nem hiszem el,hogy van csúnya és szép ember,hisz ez relatív - kinek mi jön be-. Biztos előbb-utóbb lesz egy lány akinek tetszel, ő is neked, és olyan jeleket küld, amit tényleg,abszolút nem lehet félre érteni :) Röviden: kicsivel több nyitottság (mondjuk ezt pont én mondom...) és magabiztosság,de csak mértékkel :) Sok sikert!^^

L/15

2011. jan. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
15/L igazad van.
2011. jan. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos válaszokat, majd akkor várok arra akire érdemes
2011. jan. 3. 14:18
 9/12 anonim ***** válasza:

Én most nem azt mondom, hogy ha vársz, akkor biztos lesz valakid (viszont valószínű), de belemenekülni kapcsolatokba nem kell....

Hogy legyen valakid, nyílván kell tenni érte, randi, urdvarlás..De nem szabad elkeseredni, ha nem sikerül és ki kell választani tényleg az ideális, normális lányt.

2011. jan. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ne "keress" barátnőt várd meg míg a szerelem talál meg téged
2011. jan. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!