Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, lányok tanácsokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok tanácsokat szeretnék Mit kéne tennem? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Hát szóval az a helyzet hogy én egy 18 éves fiu vagyok és nagyon hiányzik már mellőlem vki :( mámint egy komolyabb barátnőre gondolok. A gond csak annyi ho én sajnos nem tudok csajozni nem tom miért. Általába ha elmegyek szórakozni akkor iszok ugye. De nem lehet rajtam észrevenni szal alapvetően visszahúzódó vagyok mikor iszok akkor sokkal beszédesebb és oldottabb vagyok.Vagyis ha akkor odajönne egy lány simán elbeszélgetnék vele. A gond csak ho ilyen 1x vagy 2x fordult elő :S Tudom ho én vagyok a pasi és nekem kéne kezdeményezni de annyiszor hallom meg látom ho a lány kezdeményez. :S Nem tarom magam csúnya pasinak de helyesnek sem. Viszont én sajnos kezdeményezni nem tudok mert tök mind1 mennyit iszom olyan bátor sose lennék. Pedig olyankor szinte bármire képes lennék de ha valaki azt mondaná ho szedjek föl egy csajt nem mernék oda menni. Most jöttem egyetemre távol a helytől ahol lakom azt hittem itt minden másképp lesz de nem :(. Roszabb. Nagyon egyedül érzem magam és nem tom mit csináljak. Esetleg vmi tanács? (bocs a hosszú szövegért)Jah és a beszólásokat lehetőleg mellőzétek valaki viccesnek találhatja de én már nagyon ki vagyok. Emiatt szenvedek már 4 éve :(
2010. okt. 12. 23:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban, testvér.
2010. okt. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy te már tisztáztad magadban hogy már pedig te nem mersz odamenni.Gondolkodj úgy hogy biztos hogy előbb utóbb megszólítok 1csajt.+Azért nem mersz odamenni mert nem tudod mit mondj mivel nyiss!Félted az "értéked"félsz hogy megsért/visszautasít a csaj!Ezért elkönyveled hogy sikertelen vagy!Magasabb értékűnek tartod a csajt!

Melyik egyetemre jársz?Jöhetsz velem csajozni ha szegeden vagy!Barátokat mindíg jó szerezni!

22F

2010. okt. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megoldódik, csak ne gubózz be! Minél nagyobb társaság, minél több alkalom.
2010. okt. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Önbizalmad, az nincs. Pedig csak az hiányzik.

Nem azt mondom, hogy rám tapadnak a nők (nekem se a kinézettel van gond, vagy humorérzék, vagy beszédtéma hiánya), sokkal inkább magamban kéne rendezni sok dolgot.

A pia bátorít, de nem oldja meg a problémát. A felfogásodon kell változtatni. Ha elmész egy buliba, vedd úgy, hogy teszteled magad.. Hány lány fordult meg utánad? Hány lánnyal sikerült szót váltanod? Esetleg komolyabb? Kizárt, hogy 0. Ha így van, te is hamar rájössz, miért van ez, rájössz, mert talán gyáva voltál akár ránézni is egyre.

Elég egy szemezés. Tökéletes alkalom, hogy felhívd magadra a figyelmet. Ha látod, hogy érdekled a lányt, gondolj bele, lehet, hogy ő is kezdeményezne, ha lenne hozzá bátorsága, de mivel nincs, mindketten némán nézitek egymást. Ilyenkor nyugodtan lépj, legalább azt hiszi majd, milyen bátor és magabiztos vagy. És az ilyen lépésektől válsz azzá, szép lassan, hogy később sose lesz ehhez hasonló problémád.

17f

2010. okt. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hello

Olyan nincs ,hogy nem tudsz csajozni:D ..minden pasi tud benne van az élet nagy könyvében is. Másrészt meg ne könyveld el magadban ,hogy nem mersz mert akkor még úgy se fogsz merni. Odamenni egy lányhoz nem szégyen ugyanolyanok mint a fiúk ,ha csak barátként is nézed őket csak őket más témák érdeklik de általában meg kell keresni velük a közös témát.

2010. okt. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!