Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan kell szedni a szemöldök...

Hogyan kell szedni a szemöldököt? Még sosem szedtem, de már szinte összenőtt. Ez gáz? Mit kell tennem? Tanácsokat várok!

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
49%

Ha sosem szedted, ne otthon kezdd el egyedül! Menj el egy prfi kozmetikushoz, és kérj szemöldökgyantázást.

Kb 10 percedbe és 500 Ft-odba kerül.

Szólj neki, hogy ne szedje vékonyra, mert az természetellenes, és lehet, hoyg később vissza se nő!

2009. jún. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%

Ezt jó volna kiszedni. Én magamnak csináltam, és szeretem. A mai napig magamnak csinálom. Pár száz forint a drogériákban egy csipesz, és te alakíthatod. Először az összenőtt szemöldökrészt szedd egy kicsit az orrod vonaláig. És azok a szőrszálak amelyek kilógnak a orból ugyan erre a feladatra várnak. Ha még mindig túl vastagnak találod soronként haladj! SOHA FENTRŐL LEFELE! MERT elégggé vicces lesz a végeredmény. Vékony az nem divatos, nem természetes. Ügyelj arra, hogy a szemöldököd 2/3 része felfele íveljen 1/3 része le. Persze lehet, hogy neked egyenes a szemöldököd.

Persze tényleg a kozmetikus is megsinálja, csak őnála fáj. Ha magadnak csinálod akkor is fáj, de ha a bőrödet felfelé húzod akk nem. Jah és még egy valami ha érzékeny a bőröd vizes zsepivel/ jéggel dörzsöld be. A művelet után tegyél rá nyugtató krémet. Utána egy ki ideig 1- maximum!!!1,5 óráig piros lesz a bőröd ezért ez után ne menj egyből közösségbe! Remélem segítettem.

2009. jún. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

szia!

hasznos ez a youtube ugy gondolom itt egy video

http://www.youtube.com/watch?v=PugziVUikEg

de oldalt lejjebb találsz még ezzel kapcsolatos videokat

2009. jún. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!