Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmondjam neki? Lányok ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki? Lányok ti mit szóltok hozzá? Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt. Egyszer már beszélgettünk és szimpatikusnak talált. A második alkalommal elmondjam neki, hogy még nem volt barátnőm?

21 éves vagyok, és kezdetben mindig minden jól megy a lányokkal, mert feltételezik hogy már volt barátnőm, aztán valahogy minden elúszik, szerintem a tapasztalatlanságom miatt.

Nem szeretném hogy ha ez a kapcsolat is erre a sorsa jutna.

Elmondjam neki, hogy még nem volt barátnőm ezért nézze el nekem ha nem viselkedek olyan lehengerlően férfiasan ahogy azt a nők elvárják?

Szerintetek ez jó lenne? Mi a véleményetek róla? segítene valamit a vallomás vagy csak ártanék magamnak?


2010. nov. 9. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne, majd úgyis kiderül idővel, elég már akkor, ha jobban ismered őt és tényleg akar valamit komolyan. Szerintem nem az a bajuk a lányoknak, hogy tapasztalatlan vagy, hanem, hogy rögtön közlöd is... nem kéne... csak viselkedj természetesen, az általában bejön, ne pedig ilyeneken görcsölj és próbáld meg jól érzeni vele magad, ha meg eljött az ideje úgyis megtudja.
2010. nov. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
eddig soha nem közöltem, csak szerintem látszik, hogy nem tudok udvarolni, meg nem vagyok olyan nyomulós.
2010. nov. 9. 21:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez a lánytól függ, h h reagálja le. Lehet, h rögtön otthagy, de az is lehet, h ezért elnézőbb lesz veled. Amúgy bocs a személyes kérdésért, de ha nem volt még barátnőd, akkor még szűz vagy?
2010. nov. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen
2010. nov. 9. 21:46
 5/8 A kérdező kommentje:
csak azért is jó lenne tisztázni, mert ha azért otthagyna mert nem volt még barátnőm, akkor pár hét után úgyis otthagyna amikor fény derül a tapasztalatlanságomra.
2010. nov. 9. 21:46
 6/8 anonim ***** válasza:
majd ha összejösz vele mond el neki :P
2010. nov. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

szívem szerint nem ezt tenném, de hallgatok rátok.

remélem most végre összefog jönni, mert nagyon szimpatikusnak találom a lányt, és helyesnek.

2010. nov. 9. 22:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Minek elmondani? Majd téma lesz, ha téma lesz. Addigra meg remélhetőleg már nem fog számítani mit mondasz.
2010. nov. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!