Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor hogy van ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor hogy van ez?

Figyelt kérdés
Egy sráccal összejöttem pár éve egy buliba utána találkozgattunk(bár mostanában nem olyan sokszor...). úgy érzem, hogy érdeklem néha meg nem..pl. megbeszéltük,találkozunk ahol én is ott leszek, aztán kitalálta, hogy nincs kedve mivel és hogy gyalog messze van. Közbe írogat sms-t meg ilyenek, de ma is beszéltünk és az egész olyan szaggatott volt... olyan semmi beszélgetés... értitek..(délőtt meg kérdezte, hogy mikor megyünk síelni) délután pedig nem...Nem tudom, hog azt várja-e el, hogy én is lépjek vagy egyszerűen csak szórakozik velem...amikor találkoztunk mindig csók lett a vége...ez az egész pedig lassan 3 éve tart. Idővel kialakul? vagy csak szórakozik? Átlátja ezt valaki?
2011. jan. 2. 20:28
 1/1 anonim ***** válasza:

3 éve? türelmes egy jószág vagy...


csak abból csinálnak hülyét, aki hagyja. ha érdekelnéd, veled lenne, ennyi idő alatt lett volna rá lehetősége, hogy konkrétan lépjen, és mondjuk megbízható társad legyen, akire számíthatsz. nem tette meg.

már jó rég le kellett volna építeni haveri szintre...

2011. jan. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!