Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mitől lesz egy srác a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mitől lesz egy srác a lányok kedvenve? Mitől lesz népszerű a lányok között? Kort kérnék.22f

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 14:58
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom...az én tapasztalatom az, hogy a lányoknak az számít, ha a srác már elért valamit az életben. Nekem pl. a te korodban már volt SAJÁT autóm, amivel BÁRMIKOR és BÁRHOVÁ elvihettem őket. Ez csak egy példa volt, de szerintem ilyesmik is számítanak. Most 23 vagyok és már a 2. saját autóm is megvan. Sok sikert!
2011. jan. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:

Ne aggódj a kontaktlencséd miatt!:) Nekem barátomnak (23 éves) az egyik szemében egy anyajegy van. Nem túl feltűnő, mert amúgy is sötétbarna szeme van, de őt ez nagyon zavarta és emiatt ő is elég félénk volt. Azt gondolta hogy emiatt nem kell majd senkinek....Mikor először taliztunk, bevallom észre se vettem:D Sőt, utána mikor elmondta hogy kontaktlencséje is van, azon is meglepődtem:D Nem is akartam elhinni:P...

Szóval az se olyan feltűnő szerintem.:) Elég gáz ha valakinek csak emiatt nem kellesz. Ahhoz hogy barátnőd legyen meg tök mindegy hogy nézel ki. A szépség nagyon szubjektív, kinek mi jön be... A szerelemhez csak szerencse kell, de az jó nagy, hogy jó időben a jó helyen legyél;) Szóval kitartás!:)

2011. jan. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
23:34 voltam, lemaradt hogy 20L vagyok:P
2011. jan. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!