Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mitől lesz egy srác a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mitől lesz egy srác a lányok kedvenve? Mitől lesz népszerű a lányok között? Kort kérnék.22f

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 14:58
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

15:32: Neked mi jön be a fiúknál öltözködés,fizura,meg úgy testalkat is érdekel!?:)


De más LÁNY véleménye is érdekel!:D

2011. jan. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Hát nekem a rövid sötét haj jön be, de nem olyan, ami szinte kopasz, hanem amibe még bele lehet túrni, szóval pár centis. Barna vagy fekete, akár szőkésbarna is lehet, de a nagyon szőke nekem abszolút nem jön be.

Öltözködés: elegánsabb öltözet híve vagyok, tehát ing, ing és ing, hozzá lehet egy normális farmer (nem kopott, agyonhordott stb).

Alkat: magas, mivel én se vagyok alacsony. Őszintén szólva én nem szeretem az erősebb, kövérebb pasikat, inkább a vékonyakat, igaz, sok nőtársam nem értene velem egyet, hiszen legtöbben a macis pasikat szeretik, vagy olyanokat, akik meg tudják védeni stb. nekem mondjuk a túl kidolgozott izomzatú pasik se tetszenek, szal vagy vékony, vagy kicsit izmos, de mindenképpen 180 cm felett.

Arc: szeretem a borostás pasikat, az férfiassá teszi szemembe az illetőt. de valakinek nem illik, szóval nem mindenkinél kötelező.

remélem ez kielégítő válasz volt.

2011. jan. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Köszönöm! Szerintem jó az ízlésed, már úgy értve a mai tinikhez képest, akiknek 60kg-os csőnadrágos emo hajú beképzelt...nem is írom tovább tudod te is miről beszélek!:D
2011. jan. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
ma 15:26 és ezt hogy sikerült pontosan elérned? csak annyi amit itt felsoroltál? választ akár pü ben is.köszi
2011. jan. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Ami a legfontosabb önbizalom! Legyél a csajokkal kedves és vicces! Mutass érdeklődést irántuk. Ha beszélsz egy csajjal: - Hallgasd végig, ne vágj a szavába

- Nézz a szemébe, határozottan

- Dicsérd meg a lányokat de ne olyan bunkón hogy " ÚÚú ez a segg" hanem pl beszélgettek és " Tudtdad, hogy gyönyörű a szemed??:)"


Legyél érdekes, szeretjük a rossz pasikat akikért minden nő odavan és mikor összejövünk vele akkor pedig jó érzés, hogy ő az enyém és valakinek érzem magam mellette.


Öltözködés: [link] pl:)


Legyél ápolt mosolyogj csibészesen és garantált a siker;) és ha rendelkezel egy irigylésreméltó kockás hassal abba se halunk bele.


Én jelenleg egy olyan srácért őrülök meg aki külsőre totál távol áll tőlem (fehér bőr, platinaszőke haj (természetes) és kék szem). De nagyon szexi. pl: Megérkeztem a buliba ő rám nézett és mindenféle "Váó azta " stb nélkül csak felhúzta a száját bólintott és az ujjával " lájk " jelet mutatott és szexin mosolygott én azt hittem ott olvadok el:D:D. Meg nem olyan nyámnyila hogy akkor most odamegyek hozzád , nem megyek oda hozzád hanem tökéletesen tudja hogy most akar velem dumálni és akkor odajön és mondja.


Remélem tudtam segíteni

2011. jan. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

15:57 - köszi, hát nekem mondjuk ezért tetszenek az idősebb, már komolyabb pasik, akik nem térdig letolva hordják a gatyájukat.nem tudom, sokan mondták már, h nekem tök fura az ízlésem egy ennyi idős lányhoz képest. ezért nem is találok a korosztályomban pasit, az idősebb korosztályból meg azért nem, mert hát fiatal vagyok.


15:58 - hú, hát ezt így visszagondolva magam sem nagyon értem. de nagyjából az, amiket már leírtam. szóval kitapasztaltam, hogy milyen fizura áll jól, nőiesebben kezdtem öltözködni (mondjuk sosem volt gondom az alakommal, mindig is talán ez volt az egyetlen, ami tetszett magamon, csak régen volt egy depressziósabb korszakom, akkor mindig feketében jártam, ami egyáltalán nem illett a hófehér bőrömhöz, úgy néztem ki, mint egy élőhalott). sminket a mai napig ritkán használok, havonta talán egyszer, mert anélkül is szépnek érzem magam, de kezdetben sokat segített. meg úgy körülnéztem az embereken, olyan osztálytársakon, akik népszerűek a suliban, mégsem szépek, és mindig azt mondtam magamban, hogy semmi sem a szépségen múlik, hanem az önbizalmon, mert ők sem olyan extraszépek, csak nagy az egójuk, szal ennyi erővel én is lehetnék olyan, mint ők... és így elkezdtem ezt megérteni, megtanulni, és ezáltal jól érzem magam. és azt tényleg jó lenne megtanulni az embereknek: amíg nem szereted magad, ne várd, hogy mások szeressenek!

2011. jan. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Várok még válaszokat, aze ddigieket köszönöm. Az oké, h fogadd el magad de nekem nem megy..:( Nincs vlmi férfias kinézetem pedig 22 vagyok..
2011. jan. 1. 18:59
 18/23 anonim ***** válasza:

Nem baj, ha nincs férfias kinézeted. a barátnőmnek is 22 éves a pasija, és inkább kinéz 16-nak, mint 22-nek, neki mégis bejön, és már elég régóta együtt vannak. pedig a bnőm sem csúnya, sőt, szóval kinek mi jön be. Nekem mondjuk nem jönnek be a kisfiús pasik, de hát én csak egy lány vagyok a sok közül. és úgy, hogy nem fogadod el magad, nem is lesz soha bnőd, ezt tapasztalatból mondom, mert én is randiztam egy sráccal még jópár éve, mikor még visszahúzódó és önbizalomhiányos voltam. Azt hitte, h engem könnyebben megkaphat, mert csendes vagyok meg stb. szóval láttam rajta, hogy nincs önbizalma, és ezzel engem is úgymond lealacsonyított, h azt hitte, hogy jó lesz nekem. meg állandóan azzal volt elfoglalva, h már megszívatták a lányok, és sajnáltatta magát. az ilyen marha kiábrándító tud lenni. szóval azt mondom, h fő az önbizalom, és ne keseredj el az első kudarctól, a jó pasik is kapnak kikosarazást, hidd el nekem.

még mindig az előző voltam

2011. jan. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
ÖNBIZALOM
2011. jan. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy én születésem óta nem látok az egyik szememre és kontaklencsét kell viselnem.Erre nagyon kell figyelnem h tiszta legyen, ami miatt elég görcsös vagyok nehogy vki észrevegye..Ezen okok miatt nem tudom elfogadni magam olyannak amilyen vagyok és nem érzem magam így teljes embernek, ugymint aki egészséges..Ezért nincs önbizalmam és nem hiszem h valaha kellek így egy lánynak..
2011. jan. 1. 22:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!