Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennétek a helyembe? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyembe? A többi lenn. :S

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves vagyok és nagyon tetszik egy srác 3hónapja ismerem az első talinál már megcsókolt azóta találkoztunk majd ugyan ezek ismétlődtek. Nem tudtam mit érez valójában barátmőim mondták, hogy biztos szeret stb., de ebben nem voltam biztos így rákérdeztem, majd jött a pofára esés, mert mondta, hogy nyáron volt egy lány aki nagyon csúnyán átverte és azóta nem tud semmilyen kapcsolatra gondolni, de jól érezte magát velem. Azóta találkoztunk és megint megcsókolt, de annyira érzem, hogy kezd megtörni. Hagyjam vagy harcoljak érte?:( Előre is köszönöm a válaszokat!
2010. dec. 25. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Megkérdezném tőle a helyedben, hogy mit akar most. Azt te is tudod hogy akkor mit akart, de azt nem hogy most mit.
2010. dec. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
igazából velem is volt ilyen...vártam nem volt semmi de amikor hagytam a dolgot és összejöttem mással pont az nap akart oda jönni hozzám és megkérdezni..szóval ebben nem tudok tanácsot adni:/ várj ha szerinted megéri
2010. dec. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jó, de ugyan az lenne a válasza. Fél, hogy én is olyan lennék vele pedig nem hiszen szeretem :((( ( vagyis ez saját vélemény.)
2010. dec. 25. 23:44
 4/6 Mentifantezsvér ***** válasza:
Attól hogy azt mondja nem érez semmit attól még nem biztos hogy úgy van..csak nem aakrja elfogadni..tudod a szívnek nem lehet parancsolni..szóval szerintem csak hagyj neki időt amíg ő is belátja hogy szeret :D és addig csak adj neki egyre több okot hogy belédis szeressen :D
2010. dec. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Harcolj érte.Mond meg neki hogy te nem olyan lány vagy.
2010. dec. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és Boldog új évet (:

Amúgy mostanság már rám se ír mintha megutált volna..:\ Most hagyom egy kicsit ha hiányzok neki majd keres..:\\\\

2010. dec. 31. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!