Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyembe? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyembe? Mit lehetne tenni? (bőv. Lenn)

Figyelt kérdés

Van egy csaj aki bejön nekem de most elkezdett járni az egyik barátommal.De én azt találom érdekesnek hogy semmi közös nincs bennük, nem ugyan olyan a zenei stílusuk, az öltözködésük, a baráti körük...stb.

Még év elején a csajjal ismerkedtünk 4 hónapig XD és ő is belém szeretett és én is belé.Utána megbeszéltük hogy inkább barátok maradunk de sajnos azóta nem beszéltünk. :(

Nem értem miért de 3 hónap után is még ő kell.És nem bírok szabadulni a gondolattól.A barátomnak meg szívesen behúznék egyet.(a csajnak még nem volt barátja...)

És ebbe az egészbe beleőrülök!Ilyet még nem éreztem...

17/F


2010. jún. 10. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Te szúrtad el, így jártál!
2010. jún. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem mindig azok illenek össze, akik egyformák.
2010. jún. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt mondod, ti is ismerkedtetek, de nem lett belőle semmi, csak barátság. A haverodnak viszont sikerült az, ami neked nem. Emiatt ne RÁ légy mérges! Ő valamit mégis jobban csinál ..
2010. jún. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elszúrtad... Akkor kellett volna a megfelelő lépéseket megtenned, amíg még volt rá alkalmad. Most már feleslegesen féltékenykedsz a haverodra. Ha a lány meg azt akarta anno, hogy csak barátok legyetek, akkor nem volt ő beléd szerelmes egy percig sem. Fogadd el a helyzetet, és nézz más nő után.
2010. jún. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Régen én máshogy gondoltam...Akkor nem akartam vele járni (ezért mondtam hogy maradjunk barátok) mert nem lett volna olyan jó.Nem a legszebb csaj és ezért csesztettek is rendesen az oszt. társak.Neki nem akartam rosszat mert ha elkezdtünk volna járni akkor tuti csesztették volna őt is.Most viszont valószínű újra belezúgtam. :(

Akkor ő szeretett volna velem járni most nem tudom hogy van ezzel de szerintetek még összejöhetek vele?Tudnátok adni tippeket?

2010. jún. 10. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!