Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Probara akar tenni? Vagy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probara akar tenni? Vagy mi mas oka lehet ra?

Figyelt kérdés

A baratnom, felvetette, hogy szexelhetnenk harmasban egy masik novel, en poennak vettem es megkerdeztem tole"csak nem vagy biszexualis", erre o "jaj dehogy, csak miattad..de ne valaszolj most este varom a valaszt".

Nem ertem mi lenne jo ebben neki, lehet ez egy teszt vagy fogalmam nincs..


2011. nov. 11. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:

lehet,h ez egy próba,de lehet,h nem.

mond azt neki,h egy ilyen szitu lehet,h rendesen hazavágná a kapcsolatotokat!

ez ilyen ,,semleges" válasz lenne!aztán a reakciójából vond le a megfelelő konzekvenciát!

2011. nov. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na jo ugy latszik nekem kell megvalaszolnom a kerdesem:) Mindenesetre elsonek koszonom.
2011. nov. 11. 14:10
 3/8 Hokonbaszlak ***** válasza:
Gondolom nem vagy jó az ágyban..Vagy csak ki akarja probálni 3mas ban..
2011. nov. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja biztos nem vagyok jo az agyban igy egy novel helyetesit..Koszi szepen sokat segitettel.
2011. nov. 11. 15:06
 5/8 anonim ***** válasza:

Mivel 3-asban gondolta, nem számítana megcsalásnak. Tehát szerintem nem tesztelni akar. Hacsak nem ezzel az ürüggyel akar szakítani. Valószínűbb az, hogy Ő is akarja ezt, de úgy állítja be, mintha miattad csinálná.

Én így látom.

2011. nov. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hat ez is elofordulhat. Mindenesetre ugy dontottem, hogy azt mondom neki: nem akarom es kesz. Ha o akarja legyen oszinte es ne haritsa ram. Mindenesetre koszi a valaszt.
2011. nov. 11. 15:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Jól döntöttél. Úgyis kibújik majd a szög a zsákjából és megtudod mi a helyzet.
2011. nov. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
En is igy erzem most. De sikerult okoznia nekem egy fejtoros napot, valahogy nem erzem fernek, hogy kigondolja, hogy en szeretnem harmasba amikor nem is gondoltam erre soha(jelen helyzetbe nem) Aaa tul bonyolitott mindent a fejembe vagy en magamnak..:)
2011. nov. 11. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!