Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Álltalában a pasik, szokták a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álltalában a pasik, szokták a barátnöjüket probára tenni? Mondjuk menyire kitarto valaki, hüséges? De van ilyen forditva is?

Figyelt kérdés
2008. júl. 22. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
"Mondjuk mennyire hűséges valaki?" Ennél hülyébb kérdést még életemben nem hallottam, ne haragudj! Mennyire hűséges valaki általába.. ahhoz kicsit sokan vagyunk ezen a bolygón, hogy még ezt is lehessen átlagolni. Hál' istennek.
2008. júl. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak kérdés volt!!!!!
2008. júl. 22. 12:34
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én jól pofánvágnám, ha ezzel játszogatna. Higgye el, hogy hűséges vagyok, abból, hogy mondom, és ahogy viselkedem, szóval a tetteimből. Ha próbatéletesdit akar játsznai, arrébcuccolhat egy házzal. De egyébként nekem még nem volt szerencsém ilyen pasihoz hála istennek, és nekem sem jutna eszembe ilyen hülyeséggel próbálkozni.
2008. júl. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek. Ha nincs bizalom, minek együtt járni?
2008. júl. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem,ha valaki szeret valakit,együtt van vele akkor bízzon meg a másikban.A kapcsolat alapja a bizalom,ha ez nincs meg semmit sem ér az egész.Ha már "próbatétel"van,ott szerinted van bizalom?
2008. júl. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
pontosan... az már régen rossz ha egy kapcsolatban nincs bizalom vagy így kell próbára tenni valakit
2008. júl. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát egyszer az én pasim nagyon gyanus volt mert éreztem hogy más lányokkal beszélget.Amikor álnéven írtam neki hát eléggé iakadtam mert letagadott.Na ennyit a hűségről.
2008. júl. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pasi okot ad, akkor szerintem jogos a próbatétel. És fordítva is. Megbeszélni meg nem érdemes, mert ha meg akar csalni, meg is fog..
2008. júl. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!