Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék megismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék megismerkedni 14-15 éves értelmes, mosolygós, rendes, és persze szép lányokkal?

Figyelt kérdés
Nem vagyok túl társasági típus, ezért nincs semmi tapasztalatom ebben, de rájöttem, hogyha továbbra is csak itthon ülök és várom hogy valaki bekopogjon az ajtón és megcsókoljon, akkor soha sem lesz barátnőm. Tudom, hogy még bőven nem maradtam le semmiről, de egyre jobban úgy érzem hogy szükségem lenne egy tartós kapcsolatra (főként a nővéremet látva:)).
2009. jan. 24. 21:43
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Benne vagyok :)
2009. febr. 1. 10:49
 22/24 anonim ***** válasza:

15:30-as vok...és ha gondolod akk megadom az msn címemet:D

de én fehérvári vok és az kicsit messze van,de azért jó lenne 1 normális fiúval kicsit beszélni...:DxD

2009. febr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Offthewall ***** válasza:

:) Én is ezt keresem, aki 14 évesen nem a plázában vagy a pubban lóg... :) Ha valaki szeretne lányok egyet beszélgetni msn-en, írhatna privit :)

14/F.

2009. okt. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

pont 15 éves vagyok:D

értelmes,mosolygós,rendes és szép:)

2011. ápr. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!