Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha megszólítok egy csajt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megszólítok egy csajt, hogy "Nagyon szép vagy, szeretnék veled megismerkedni! " az gáz duma? Beégek előtte?

Figyelt kérdés

Szokásos helyzet:

Van egy lány aki tetszik, szemeztünk, de ő nem vette a lapot. Össze akarom szedni magam és valahogy megszólítani.

Manapság nem ciki ha így megyek oda egy csajhoz, ezzel a dumával?

vagy hasonlókkal: "Igazán tetszel, megismerhetnélek jobban?"; Nagyon bejön a stílusod, dumálunk?"

Ezek nem túl szánalmasak?

Nem vagyok egy nagy dumagép, sőt, mindig szinte túl nyugodt vok. (és naggyon félek a visszautasítástól)

Tippek, ötletek? (az online nőcsábászképző nem érdekel)


2009. okt. 24. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon bejön a stílusod, dumálunk?" nekem ez jön be leginkább :) De nem, szerintem nem gáz. Jobb, mint a Jó a seg*ed, kő kóla? :D Na, az a gáz

21/L

2009. okt. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Háát..ha a környékeden lakik, és/vagy nem elöször látod akkor könnyebb.

Pl kérdezd meg h: "Hello, mi a neved?" aztán jön magátol..

2009. okt. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz, én örülnék a lány helyébe, ha odajönnél hozzám, mondjuk mondhatod, hogy: régóta figyellek, szeretnélek (közelebbről) is megismerni, nagyon tetszik a stílusod. Én tuti nem hajtanálak el. Már csak az a kérdés, hogy ő is így gondolja e. Mindenesetre sok sikert!
2009. okt. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ha kedvesen adod elő, nem nyomulósan, szerintem jó lehet:) főleg mondjuk a "sokszor láttalak már, nagyon tetszik a stílusod, megismerhetnélek jobban?". az sem baj, ha kicsit szégyenlős vagy, direkt aranyos lehet:) sok sikert! 17/L
2009. okt. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én őszinte leszek, annyira zavarba lennék egy ilyentől, hogy lehet, hogy még el is küldenélek vagy visszautasítanálak zavaromban. De erről nem te tehetnél, én vagyok ilyen defekt. Amúgy tetszene :D
2009. okt. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%

Inkább fütyülj utána , mond az hogy "Jó a segged"

Ez jön be a mostani csajoknak:D

2009. okt. 25. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk elmegy, de szerintem ne azzal kezd, hogy mennyire szép vagy. Jó lehet vannak ilyen stílusu nők akik ezt kedvelik, de nem feltétlen mindenkinek fog ez tetszeni.
2009. okt. 25. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem szánalmas, sőt. :) Ez az "Igazán tetszel... " szerintem egész jó lenne. :) Sok sikert!
2009. okt. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!