Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék megismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék megismerkedni 14-15 éves értelmes, mosolygós, rendes, és persze szép lányokkal?

Figyelt kérdés
Nem vagyok túl társasági típus, ezért nincs semmi tapasztalatom ebben, de rájöttem, hogyha továbbra is csak itthon ülök és várom hogy valaki bekopogjon az ajtón és megcsókoljon, akkor soha sem lesz barátnőm. Tudom, hogy még bőven nem maradtam le semmiről, de egyre jobban úgy érzem hogy szükségem lenne egy tartós kapcsolatra (főként a nővéremet látva:)).
2009. jan. 24. 21:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
36%
Az a baj hogy nagyon kevés ilyen van:S De pl Deáktérre kiszoktak járni olyanok akik jó suliból vannak és náluk az ész megvan(nem mindegyiknél persze) de nem tudom hol laksz..
2009. jan. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
24%
Hát menj el bulizni vagy vmi. Vagy pedig van myvipped én is ott találtam magamnak csajt írd be hogy 14-15évig keresőbe de az is fontoss hogy ne az ország mádik végéből keress. Én pl egytök jó csajt találam jártam is vele Esztergomba lakik és P.klaudia a neve nézz utána am te hol laksz?
2009. jan. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
7%
hát szerintem menj bulizni járj sokat társaságba és próbálj te lenni minden buli szíve és lelke
2009. jan. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
100%
sztem vannak olyanok akik a társkereső oldalakat választják pont ezek miatt..és tapasztalatból mondom, h nem teljesen jó ötlet, mert soha nem tudod, h ki ül a gép mögött..sztem várjj, és ha megtetszik valahol vki akk menj oda hozzá..beszélgess vele..aztán csak lessz vmi(én is ugyanígy vagyok vele am mint te...)
2009. jan. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Pécsi vagyok. Az a baj, hogy ilyen normális lányokból már tényleg alig van. Vagy egész nap a plázában lóg és a szülei nehezen összeszedett pénzét költi el a legújabb, még k.vásabb ruhákra, vagy éppen a harmadik "pasiját" cseréli le a héten.


Jó suliba járok, szóval az ész itt rendben van, de amúgy nem találok magamnak való lányt. Nagyon fura belegondolni, hogy alig van pár lány, akivel el tudnám képzelni magam, illetve aki nekem is tetszik. És akkor még ott van a következő probléma, hogy akit kiszemelek, valószínűleg az nem akar tőlem semmit, legalábbis eddig valahányszor próbálkoztam, vagy az fogadott, hogy kösz nem, vagy az, hogy csak barátként tekintsünk egymásra...

2009. jan. 24. 21:59
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

"értelmes, mosolygós, rendes, és persze szép"

Kitűnő ízlésed van!


A helyzet az hogy nem házasság céljából keresel lányt :) ebben a korban többnyire rövid kapcsolatok vannak, amiket egyre hosszabbak váltanak fel.

Ezt azért írtam, hogy ne legyél nagyon válogatós, nem baj, ha az első barátnőd igazából csak félig jön be, ha van lány aki járna veled, szerintem uzsgyi.


Ja hogy pont nincs mert mindenki visszautasít meg barátság-szöveg, aha. Igen.

A helyzet az, hogy magasan van a mércéd, ami persze jó, és ne add lejjebb, csak így tudnod kell, hogy lehet h lassabban lesz barátnőd.

De hogy konkrétan válaszoljak a kérdésre, mindenki bulikat említ. Egy buliban nem biztos hogy kiderül egy lányról h értelmes mosolygós rendes, bár van aki mosolyogva hány :)

Amilyen típust te keresel az a fővárosi könyvtárba járó bölcsész, sotés, stb. lányok, akik most neked pont elérhetetlenek korban és távolságban is. De ebből kiindulva, a könyvtár nem rossz tipp.

2009. jan. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Ha rendes lányt akarsz maganak akkor ne bulikba kerezd oket, foleg ne discoba, Ha már egy 14 éves lány bulizni jár discoba az már régen nem jo! Igaz konyvtárba, kocsonya pályán, rendezvényeken, kulturhazba. AHova rendes lányok járnak. Hidd el még van beloluk csak keresni kell! Minden jonni fog magatol csak járjál el helyekre. A mércédnél ne adjál lejebb, mert ugy se lesz jo azzal a lánnyal, keres olyan lányt aki hozzád valo! Biztos lesz, csak ne add fel és járjál nyitott szemmel!
2009. jan. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Könyvtárban ismerkedni/megismerni valakit, ez elég furán hangzik, bár nem egy utolsó elképzelés. Érdekes, én erre nem gondoltam. Az viszont igaz, hogy túl magas a mérce. Igazából egy olyan lány, aki megfelelne nekem, ugyanúgy lehetne kicsit szeleburdi, vagy pl nem mindig van a toppon, és olyankor mondjuk lazább. Szóval az, hogy valaki normális, az én véleményem szerint nem zárja ki a fiatalság kihasználásának lehetőségét. Ez nem tudom mennyire érthető.


A lányok ilyen korban gyakran 20 év feletti srácokkal járnak, elvileg ez azért van, mert előbb érnek, blabla. Én ezt elhiszem, de akkor mi, fiúk mihez kezdjünk? :)

2009. jan. 24. 22:18
 9/24 A kérdező kommentje:
Igazság szerint számítottam rá, hogy lesz pár olyan válasz, hogy járjak el bulikba, de erről nekem más a véleményem. Pontosam azért, amit a legutóbbi válaszoló írt. Aki ilyen korban ilyen helyre jár, az nálam már kissé elásta magát. Persze ízlések és pofonok.
2009. jan. 24. 22:20
 10/24 anonim ***** válasza:

mosolygosrendesesperszeszeplanyok.hu :D


egyébként Pécsen sok jófej lány jár a plázába, meg ottvan az a nagy park is, amiben van 1 szökőkút, a park elött van egy felállványozott fősuli, arra is sok lány szokott lenni.


Amugy én pesti vagyok, de gyakran járkálunk Pécsre, holnap is megyünk, a hugom is velünk jön, ő 15 éves, a "kritériumaidnak" megfelel. A sétáló utcában az mcDonaldsban fogunk ebédelni 1 körül, tehát ott egészen biztos lesz (minimum) egy ilyen lány ;=)

2009. jan. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!