Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék megismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék megismerkedni 14-15 éves értelmes, mosolygós, rendes, és persze szép lányokkal?

Figyelt kérdés
Nem vagyok túl társasági típus, ezért nincs semmi tapasztalatom ebben, de rájöttem, hogyha továbbra is csak itthon ülök és várom hogy valaki bekopogjon az ajtón és megcsókoljon, akkor soha sem lesz barátnőm. Tudom, hogy még bőven nem maradtam le semmiről, de egyre jobban úgy érzem hogy szükségem lenne egy tartós kapcsolatra (főként a nővéremet látva:)).
2009. jan. 24. 21:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

22.10es vagyok

Igen a könyvtáras az más tészta mint a buliismerkedés, ahol elég a tapi.

Nekünk egyetemistáknak könnyebb, folyton oda kell járni, a fiúk szeme majd' kiesik, annyi a jó lány!


Abban is igazad van, a mai tinilányok túlságosan a beért fiúkra pályáznak, ezt én is tapasztalom. De van kivétel, az mindig van. Pécset nem ismerem, de mindenhol van kivétel, hidd el :)


Vannak a szerelmes típusó fiúk, akik minden második lányba, hát te pont nem ilyen vagy.

Említetted a nővéredet - gondolom neki megy az ipar. A viszonyotoktól függ, de segíthet lányt nézni...

2009. jan. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Megnyugtató, hogy vannak még ilyen lányok... :))
2009. jan. 24. 22:32
 13/24 anonim ***** válasza:

Éredekes, én 14 éves pécsi lány vagyok, nemtudom, hogy a kritériumoknak megfelelő-e, de ez most mindegy is. Szerintem a plázában egyáltalán nincsenek normális emberek. Én sok normális barátnőmmel zeneiskolában ismerkedtem meg (Én is járok) vagy a suliból. Esetleg még nézelődhetsz az Árkádban is (Az nem olyan durva mint a pláza ilyen szempontból.) Csak ne a NewYorkerbe menj, ott az összes ember tök sznob. Deichmann, HuManic, Hervis!, C&A stb. Itt láttam már néha normális embereket. Vagy menj el teniszedzésre, oda jár még sok jófej csaj, akiket ismerek. Vagy a saját sulidból, nemtom, hova jársz? Mindig benne van a pakliban hogy az érzés nem kölcsönös nálam eddig mindig ez volt, szerencsére nem mondtam el. Esetleg nyáron a Békepark, az Uránvárosi tesco mögött. Ott vannak ilyen "Lánybandák" mi is sokszor lemegyünk és ott nevetünk, mert nem akarunk plázapi*skodni bevásárlóközpontokban. Ott tiszta a levegő, van fű. (Mármint nem OLYAN fű, érted... xD)


Most hirtelen ennyi, de ha akarod momndok még párat provoben, körülményeknek megfelelően.

2009. jan. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
*priviben, bocs, elgépeltem.
2009. jan. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Szia. Köszi a választ, ha írnál priviben, megköszönném :)
2009. jan. 25. 14:00
 16/24 anonim ***** válasza:
Azta!azt hiszem ezek rám illenek ezek a tulajdonságok(remélem:D)és én is ilyen tipusú kérdést akartam írni h "hol lehet még normális fiúkkal találkozni?!" mert sztem a fiúk ennyi idős korban csak azért csajoznak h felvághassanak a haverjaiknak vagy iesmik...de jó tudni h vannak normális fiúk is!:D....
2009. jan. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Mégis világ a világ? :) Dejóó.
2009. jan. 25. 15:43
 18/24 anonim ***** válasza:
Szia. A húgom 15 éves, neki sincs partnere.. Bár Karcag és Pécs egymástól messze van..Szerintem, jó lenne, ha megismerkednél vele..pl MSN-en..Mit szólsz az ötlethez?
2009. jan. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
10%
Mondjuk nem tudom, hogy egy 14-15 éves lány , hogy lehet értelmes. Szerintem öcskös zsa lefele csajozgatni. Ha az össze vissza hablatyokra alapozol fel fogsz sűlni.
2009. jan. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

a többiek hozzászólásaihoz annyit tudnék hozzátenni,hogy ha érdekel mondjuk a művészet akkor menj el kiállításokra,vagy zenei programokra etc. értelmes lányok nem a discoban rbancoskodnak. továbbá óvakodj a "oooolan cukkkker vagy!"- féle megnyílvánulásoktól. lehet értelmesnek tűnik de belül sötét mint egy alagút:D


off: amúgy irigyellek titeket fiúkat. odamész a csajhoz,beszélsz vele és eldöntitek hogy szimpatikusak vagytok-e egymásnak. de milyen az már hogy egy csaj szólítja le a fiút?:D amúgy ha gondolod,megadhatom az msn címemet,szerintem el tudnánk beszélgetni:D


üdvözlet!

Đreizehn

2009. jan. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!