Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Úgy érzem nem vesznek észre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem nem vesznek észre a lányok. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Tehetnék valamit ez ügyben? Mintha nem érdekelném őket, vagy nem tudom. Jó, most lehet rá mondani, hogy a fiúnak kell kezdeményezni, de más fiúkat észrevesznek, engem nem. Lehet annyira ronda lennék, hogy viszolyognak tőlem?


19f


2010. dec. 18. 21:56
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
Nahát, mennyi sorstárs...reménykedjünk, hogy az új év jó dolgokat tartogat számunkra, és mi is boldogok lehetünk. Ámen.
2010. dec. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
szarugy, 1 megoldas van sztem sajnos: lennebb kell engedd a szintet, szal olyan csajokra kell hajts ameikek nem epp a legszebbek, belul lehet rendes lelek lesz, jobb mintha semmid se lenne vegulis, nem:-?
2010. dec. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
am enis ugyanebben a cipoben jarok 19/F
2010. dec. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
de amúgy meg az is lehet hogy aki vágy rátok az ott van a közeletekben, csak észre se veszitek :)
2010. dec. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:

Igényes külső (mind ruhád, mind a cuccaid) + jó kiállás. Ennyi az egész.


Én mindig vmi - mások által már - ismert rib*ncot fogtam ki(igaz,a külsejükben nem volt kivetni való) ,a normális lányok persze észre sem vesznek. Nem volt még csak egy normális kapcsolatom. Már ott tartok hogy nem is foglalkozom a csajozással, minek strapáljam magam, még egy kihasználásra nincs szükségem. De ettől még neked összejöhet. Egy próbát megér.

19/F

2010. dec. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
figyelj szerintem ne legyél egyáltalán nyomulos sőt ha egy csajjal beszélsz vagy valami szard le
2010. dec. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
65%

Szánalom,, amit itt sok "férfi" levág...


Szedjétek már össze magatokat, nem fürdőskvák vagytok, nézzetek már magatokra, szerintetek miért nincs nőtök?

2010. dec. 19. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim válasza:
Egy cipőben járunk... nekem se megy :S
2010. dec. 19. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
lekell őket szarni a mai világba nem a férfiak kell udvaroljanak az már régen volt emberek a mai világba a nőknek kell udvarolni ennnyi.
2010. dec. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
13:15 pláne, ha mi férfiak tartjuk majd el őket. Sose fog nő férfit eltartani. hajrá lányok!
2010. dec. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!