Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Úgy érzem nem vesznek észre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem nem vesznek észre a lányok. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Tehetnék valamit ez ügyben? Mintha nem érdekelném őket, vagy nem tudom. Jó, most lehet rá mondani, hogy a fiúnak kell kezdeményezni, de más fiúkat észrevesznek, engem nem. Lehet annyira ronda lennék, hogy viszolyognak tőlem?


19f


2010. dec. 18. 21:56
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy tényleg nm túl előnyös a külsőd. Én is hasonló cipőben járok, a nők átnéznek rajtam. Ezzel nem nagyon lehet mit kezdeni. Hiába vagy "jó fej", kedves stb.
2010. dec. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Akkor bele kéne törődnöm, hogy nem lesz soha bnőm?
2010. dec. 18. 22:00
 3/37 anonim ***** válasza:

lesz csak idővel.

állítólag indig akkor jön, amikor nem várják.

2010. dec. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim válasza:

Ha ápolt vagy és jól öltözködsz akkor nagy baj nem lehet!

Bár igaz hogy azért nem árt a jó duma sem!Tapasztalatból mondom mert régebben én is igy voltam ezzel mint te!

Ma pedig már azoknak a nöknek is feltudom kelteni az érdeklödését akikrök régebben csak álmodoztam! :D

2010. dec. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 szamóca. ***** válasza:
90%

ugyanmár srácok...megjelenés kérdése az egész, ami nem csupán kinézet.

tanuld meg viselni a tested. önbizalom, stb...

egyébként meg vegyél fel egy stílust, mindegy milyet...persze ha végletes stílust választassz nem árt olyat amilyen lányok am bejönnek...

sokat számít, főleg a te korodban egy jó stílus, egyből kitűnhetsz a tömegből ha jól választassz.

2010. dec. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Én már kezdek beletörődni, hogy örökre magányos leszek. Nem lesz túl jó így élni, most sem jó, de ez van. Igazából már nem is érdekel a dolog.
2010. dec. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:

22:11

ugyanígy vagyok. Se erőm se energiám nem lenne nőt

felszedni, foglalkozni vele. Munka, suli ezerrel. egy csepp szabadidőm sincs. Minnyán fekszek is mert hajnali 3kor mehetek melózni.

Azért vágyok rá, de nem hiszem, hogy jól járnának velem a csajok. Nekem mindig a munka lesz az első. Még haverjaim sincsennek. Nem gondolom, hogy szánalmas vagyok, csak fontosabb dolgokat előrébb helyezek.

2010. dec. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
22 f voltam
2010. dec. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:

22:11 22:37 dettó ugyanez. volt egy de az is csak kábitott,

17/f

2010. dec. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
én is hasonló cipőben járok...2 barátnőm volt eddig, de mindkettő elhagyott, holott semmit nem követtem el...amúgy meg átnéznek rajtam a nők.
2010. dec. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!