Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ennyire csúnya lennék? Oo

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire csúnya lennék? Oo

Figyelt kérdés

Msn-en beszélgettem egy fiúval.Nem egy városban lakunk,olyan 30 km választ el minket egymástól.Nagyon jól megvoltunk,minden nap beszélgettünk.Én már kezdtem belézúgni,és ő is belém.A fiú 'hivatalosan' is megkérdezte tőlem,hogy járunk-e.Én igent mondtam.Nagy boldogan közöltem vele,hogy végre találkozhatunk,mert megyek a városba,ahol ő lakik.Nos,a találkozó megvolt.Minden simán ment,beszélgettünk,nevetgéltünk,nagyon jól elvoltunk.Másnap msn-re felmegyek,pár óra múlva ő is bejelentkezik.Rámír és közli velem,hogy szakítanunk kell.

Most ez mi??? Találkozik velem,és már megcsúnyulok??Ez nem az első eset volt,hogy megtörtént.Pedig képeken ugyanúgy nézek ki,mint élőben.


[link]


A kék pulcsis vagyok én.


Mi lehet velem a baj?:S


15/L


2010. dec. 11. 18:38
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

nekem nagyon is tetszel :D

20/F

2010. dec. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
70%

"Akik azt írják, hogy szép vagy, valószínűleg nem merik az ellenkezőjét írni."


Na nehogy már jobban tudd nálam, hogy kit tartok szépnek és kit nem! Idióta...

2010. dec. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Először is ne neten ismerkedjél, ez nem így működik, hogy neten eldöntjük és akkor járunk, komolyan vicc... Másik meg, ha photoshopos képeket küldtél magadról, és a valóságban meg teljesen másképp néztél ki, akkor ez volt a gond. Attól még, hogy külsőre neki pont nem tetszettél, nem vagy csúnya, neki valamiért nem voltál szimpi, az is lehet a viselkedés, stílus miatt, ezért hülyeség neten dumálni, mert ott nem az igazi embert látod, hanem csak egy részletet, és mivel kevés az info, idealizálsz, nem a valós embert ismered meg.
2010. dec. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
60%
Nem vagy szép, ámde kövér vagy, lehet ez az oka...
2010. dec. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Évi szebb :D
2010. dec. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!