Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ennyire csúnya lennék? Oo

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire csúnya lennék? Oo

Figyelt kérdés

Msn-en beszélgettem egy fiúval.Nem egy városban lakunk,olyan 30 km választ el minket egymástól.Nagyon jól megvoltunk,minden nap beszélgettünk.Én már kezdtem belézúgni,és ő is belém.A fiú 'hivatalosan' is megkérdezte tőlem,hogy járunk-e.Én igent mondtam.Nagy boldogan közöltem vele,hogy végre találkozhatunk,mert megyek a városba,ahol ő lakik.Nos,a találkozó megvolt.Minden simán ment,beszélgettünk,nevetgéltünk,nagyon jól elvoltunk.Másnap msn-re felmegyek,pár óra múlva ő is bejelentkezik.Rámír és közli velem,hogy szakítanunk kell.

Most ez mi??? Találkozik velem,és már megcsúnyulok??Ez nem az első eset volt,hogy megtörtént.Pedig képeken ugyanúgy nézek ki,mint élőben.


[link]


A kék pulcsis vagyok én.


Mi lehet velem a baj?:S


15/L


2010. dec. 11. 18:38
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
75%
hát igen...
2010. dec. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Külsőleg szerintem semmi gond, nekem például bejössz! ;)
2010. dec. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy csúnya:)

Szerintem nem ezzel van a gond. Lehet hogy nem érezte olyan jól magát mégsem. Vagy az is lehet hogy nem akart távkapcsolatot ezért még az elején kiszállt inkább.

2010. dec. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
38%
Igen, mellette csúnya vagy. Ne mászkálj vele.
2010. dec. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem annyi, hogy egész másképpen "jön át" a személyiség MSN-en, levelezésben, és más szamélyesen. Mást várt, és ennyi. Tévedett és kész. Nincs veled semmi gond.
2010. dec. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
a barátnőd ronda, te nem annyira:D
2010. dec. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

nem vagy csúnya egyáltalán, inkább csak kislányos, ami 15 évesen egyáltalán nem gond, gondolj bele, majd 30 évesen letagadhatsz jópár évet:D

inkább talán az lehetett a gond, hogy élőben máshogy viselkednek az emberek, mint msn-en. szerintem msn-en sokkal nyitottabbak. nekem is van olyan ismerősöm, akivel élőben alig beszélek, neten viszont állandóan poénkodunk.

egyszerűen csak mást várt, neki nem volt olyan jó a tali, ezért ne legyél kibukva.

2010. dec. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm a válaszokat.Viszont az lenne a gond,hogy egyik ismerősöm megkérdezte tőle,hogy miért is dobott.Ő meg azt válaszolta,hogy azért,mert ronda arcom van. :/
2010. dec. 11. 19:05
 9/35 anonim ***** válasza:

Hát kicsit pufi vagy ahogy látom, de egyáltalán nem vészes, szép az arcod is :)

Bár a barátnöd jobban néz ki azért, bocsi :)


Nem lehet tudni mi baja a srácnak... valami nem tetszett neki a randin...

Szerintem nem lehet valami komoly gyerek ezek után..

2010. dec. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Nem vagy csúnya
2010. dec. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!