Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ennyire csúnya lennék? Oo

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire csúnya lennék? Oo

Figyelt kérdés

Msn-en beszélgettem egy fiúval.Nem egy városban lakunk,olyan 30 km választ el minket egymástól.Nagyon jól megvoltunk,minden nap beszélgettünk.Én már kezdtem belézúgni,és ő is belém.A fiú 'hivatalosan' is megkérdezte tőlem,hogy járunk-e.Én igent mondtam.Nagy boldogan közöltem vele,hogy végre találkozhatunk,mert megyek a városba,ahol ő lakik.Nos,a találkozó megvolt.Minden simán ment,beszélgettünk,nevetgéltünk,nagyon jól elvoltunk.Másnap msn-re felmegyek,pár óra múlva ő is bejelentkezik.Rámír és közli velem,hogy szakítanunk kell.

Most ez mi??? Találkozik velem,és már megcsúnyulok??Ez nem az első eset volt,hogy megtörtént.Pedig képeken ugyanúgy nézek ki,mint élőben.


[link]


A kék pulcsis vagyok én.


Mi lehet velem a baj?:S


15/L


2010. dec. 11. 18:38
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Nem vagy csúnya,lehet a srácnak nagyobbak voltak az igényei,vagy csak álduma volt,hogy ezért nem kellesz neki.nem vagy egy fullos lány,de a csúnya az nem ilyen.szerintem közepes.
2010. dec. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

Ezek az agyonphotoshoppolt képek nem a valóságot mutatják ez a probléma :)

Az elsö képen látszol igazán... ezekre bárki mondhatja, hogy gyönyörü vagy.

Ne értsd félre, mert válaszoltam már és azt írtam, hogy nem nézel ki rosszul. De ezek a képek tényleg ilyenek..

2010. dec. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
53%
Nem vagy csúnya és nyugi, vannak pasik is a világon, akik nem beképzelt bunkók. Felejts el azt a kretént! Kíváncsi lennék, ő hogy néz ki, hogy ekkora arca van?
2010. dec. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
dehogy vagy csúnya. :)
2010. dec. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
0%
nem tudom hogy ez hol szép...
2010. dec. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 Funktasztikus ***** válasza:
eggyezzünk ki egy átlagos lányban;)
2010. dec. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
42%
Akik azt írják, hogy szép vagy, valószínűleg nem merik az ellenkezőjét írni.
2010. dec. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Megengedsz pár észrevételt?

1. Formázd és fesd egy kicsit a szemöldököd, hogy keretet adjon az arcodnak. Jó formája van, kis alakítás kell. De nehogy pengevékony legyen, az csak a kicsi arccal rendelkező lányoknak jó, meg már amúgy sem divat. Barna legyen, kb. kicsit sötétebb, mint a hajad, de ne fekete, mert műnek látszik, durvít az arcon. Egy jó kozmetikus ki tudja alakítani elsőre, utána pedig már magadnak is tudod csinálni.

2. A szemfestéken még kicsit dolgozz, a 2. képen mintha el lenne kenődve, és csak a szemed közepén van.


Amúgy szerintem szép arcod van, a pasi meg le van sz&rva... :)

2010. dec. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Igen, de a barátnőd méginkább.
2010. dec. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Szerintme hülye a srác, hogy dobott emiatt...Nekem amúgy bejössz!Nem vagy csúnya, de gondolom ezt te is tudod XD!Ja igen, az egyik képen tényleg "ördögien" nézel ki, de ez is tetszik benned.. nekem legalábbis.A sráccal meg ne törődj, egyáltalná nem gonolta komolyan a kapcsolatot, ha egy ilyen kis ügy miatt szakított.


18/F

2010. dec. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!