Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ennyire csúnya lennék? Oo

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire csúnya lennék? Oo

Figyelt kérdés

Msn-en beszélgettem egy fiúval.Nem egy városban lakunk,olyan 30 km választ el minket egymástól.Nagyon jól megvoltunk,minden nap beszélgettünk.Én már kezdtem belézúgni,és ő is belém.A fiú 'hivatalosan' is megkérdezte tőlem,hogy járunk-e.Én igent mondtam.Nagy boldogan közöltem vele,hogy végre találkozhatunk,mert megyek a városba,ahol ő lakik.Nos,a találkozó megvolt.Minden simán ment,beszélgettünk,nevetgéltünk,nagyon jól elvoltunk.Másnap msn-re felmegyek,pár óra múlva ő is bejelentkezik.Rámír és közli velem,hogy szakítanunk kell.

Most ez mi??? Találkozik velem,és már megcsúnyulok??Ez nem az első eset volt,hogy megtörtént.Pedig képeken ugyanúgy nézek ki,mint élőben.


[link]


A kék pulcsis vagyok én.


Mi lehet velem a baj?:S


15/L


2010. dec. 11. 18:38
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%

Már ne is haragudj, hogy ezt mondom kedves kérdező, de a volt "barátod" egy idióta.

Én összetenném a két kezem, ha ilyen szép barátnőm lehetne mint Te is vagy...;)

2010. dec. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:

Azt hiszed a külső minden?:D

Lehet, hogy a srác nem érezte jól magát veled, ennyi.

2010. dec. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
Amúgy meg elég érdekesen nézel ki, a barátnőd jobb, nőiesebb az arca.
2010. dec. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
sz*r a hajad : S
2010. dec. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

Nyilván sokaknak nincs fogalma róla mit jelent az, hogy csúnya valaki, a kérdező nem ronda.


Egyébként a srác egy tapló, ha ilyet mondott.

2010. dec. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

[link]



[link]


Itt van két másik kép.Ezek újabbak.(:

2010. dec. 11. 19:23
 17/35 anonim ***** válasza:

Szerintem ronda vagy, bocsi.

Olyan mintha egy kis kobold lennél:D

Mint toby a harry potterből:)

De azért aranyos vagy, majd lehet, hogy nőiesedsz pár év múlva.Meg a külső nem sokat számít, ne keseredj el.

20f

2010. dec. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Egyre szebb vagy ;)
2010. dec. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
20/F, az nem Toby, hanem Dobby :D
2010. dec. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim válasza:
A srác aki dobott egy nem normális b...m.Szerintem nagyon jól nézel ki.Ha nekem lehetne egy ijen jó barátnőm akor mindent megtennék érte.De sajonos még semmijen se volt.:(
2010. dec. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!