Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg csak az önbizalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak az önbizalom számít a csajoknál?

Figyelt kérdés
18f vagyok. Önbizalmam az van, csökkenteni nem tudják mások,csak azt nem tudom komolyan vegyek-e egyes dolgokat. 185cm vagyok, de csak 57kg. Vékony vagyok, tudom hogy híznom kéne...stb. Az lehetséges lenne hogy nyárra meghízzak normális súlyúra ha minden nap sokat eszek és eddzek? Ez most rontsa az önbizalmamat vagy ne? :S (Kell-e foglalkoznom ezzel amikor csajozok?)
2010. dec. 10. 21:30
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
80%

"Ha csajozni akarsz akkor a külső is nagyon fontos,de ha párkapcsolatot szeretnél ott nagyon fontos a belső érték is."

Egyetértek... én már szerettem bele úgy egy srácba, hogy amikor először találkoztunk és bemutattak egymásnak mondtam utána a barátnőnek, hogy "te jó ég de sz@rul néz ki ez a srác, szerintem még nem is smárolt soha", egy hónap múlva már fülig szerelmes voltam...és onnantól kezdve a külseje is tetszett, szerettem mindenestül (és amúgy szuperül csókolt és az ágyban is nagyon jó volt...pedig nem látszott rajta.

2010. dec. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
84%
Az a legnagyobb baj, hogy általánosítotok, nem a külsőben kell feltétlenül férfiasnak lenni, sok csajnak bejönnek a vékony magas pasik, hanem inkább a "szövegben", jól kell tudni beszélni amivel kicsit kompenzálhatod a nem annyira előnyös külsődet és ha már a beszélgetés alatt szimpi vagy neki akkor ok, és nem kell "arcoskodni" az inkább visszataszító.
2010. dec. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
80%
Ha odajön egy "félisten" és meg se tud mukkanni, vagy max. a megaszär és a valóvilág celebjeiről próbál kommunikálni, akkor csak a külseje miatt ne számítson sikerre (legalábbis nálam).
2010. dec. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
79%

Elég jól leírtak már mindent, csak egy maradt még ki:

a nők ki tudják szagolni a férfiak immunrendszerét, és az tetszik nekik, amelyik a sajátjuktól a legtávolabb van.

Ez az a bizonyos "isteni szikra" - amiről a nő sem tudja megmondani, hogy miért pont az a fiú tetszett meg neki, amikor amúgy nem is jönne be annyira.

Emiatt aztán előfordulhat látszólag ok nélküli elutasítás (bocs: semmi gond nincs veled, de nem jösz be nekem) vagy megkívánás (olyankor nem mond semmit, csak csodálkozol).

2010. dec. 11. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Az onbizalom sokat szamit. De mellette mas is szamit.
2010. dec. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
A kinézet biztosan nem elég! Ezt tapasztalatból tudom.
2010. dec. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Tapasztalat: Ami számít: Kocsi, pénz, legyél magas.

Ha okos vagy eleve rosszul indítasz.

Jah és ha nem csak a vásárláól tudsz beszélni meg pletykálni, semmi esélyed!

2010. dec. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!