Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg csak az önbizalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak az önbizalom számít a csajoknál?

Figyelt kérdés
18f vagyok. Önbizalmam az van, csökkenteni nem tudják mások,csak azt nem tudom komolyan vegyek-e egyes dolgokat. 185cm vagyok, de csak 57kg. Vékony vagyok, tudom hogy híznom kéne...stb. Az lehetséges lenne hogy nyárra meghízzak normális súlyúra ha minden nap sokat eszek és eddzek? Ez most rontsa az önbizalmamat vagy ne? :S (Kell-e foglalkoznom ezzel amikor csajozok?)
2010. dec. 10. 21:30
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
68%
Csak a külső számít. Persze, ha sok az önbizalmad, akkor több lánybál fogsz próbálkozni, és így nagyobb a siker esélye, de ők akkor is a kinézet alapján döntenek. 20 év fölött pedig nem árt, ha van kocsid, házad és jó fizetésed.
2010. dec. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
79%

Én is hasonló alkatú vagyok(180/54) és tapasztalatból mondom, hogy semmi hátránya a csajozásban, sőt!

Rengeteg nő imádja a magas vékony pasikat, rám irigykedni is szoktak a csajok, hogy bármennyit eszem nem hízok, jó nekem:d

Az a lényeg, hogy te érezd így jól magad, akkor lesz önbizalmad.

20f

2010. dec. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Utolsó azt azért nem hisze hogy irigykednek...
2010. dec. 10. 21:58
 14/27 anonim ***** válasza:

Pedig elhiheted:D

Nekem mindig a csajok azt mondják, hogy szexi vagyok és bár csak ők is ilyenek lennének, hogy bármennyit esznek és nem híznak, nekem mindenki ezt mondja.

Leginkább meg úgy is a dumád számít, hogy mennyire vagy férfias személyiség, mennyire tudod irányítani a nőt.

2010. dec. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó

lehet azért irigykednek rád mert jobban hasonlítasz egy 8éves kislányra, mint egy férfire. A csajok az izmos srácokra buknak -személyes tapasztalat.

Egyetek sok Jumbo, vagy akimegteheti Volumass 35-öt és jó edzést, de maradhattok deszkák is akkor kevesebb a konkurencia. :D

2010. dec. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
67%
Egyetek tömegnövelőt hagy töpörödjön a műszer!
2010. dec. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Utolsónak igaza van. Rövidtávon felfúj, de tönkreteszi a hormonrendszert. Ne is írjátok a tömegnövelőket. Egészségesen szeretnék hízni.
2010. dec. 10. 22:25
 18/27 anonim ***** válasza:

22:16

Tudod nekem nincs szükségem semmilyen jumbora meg ilyen hülyeségekre meg izmokra, hogy sikeres legyek a nőknél:)

2010. dec. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
74%
Kinézet a legfontosabb, de a legjobb kombó a jó kinézet+önbizalom. Utána már persze számít a belső is, de sajnos vagy nem sajnos az, hogy akar-e veled a kiszemelt leányzó ismerkedni az a kinézeteden múlik. (Persze az más tészta, ha gyakran találkoztok, pl ugyanott dolgoztok vagy egy suliba jártok, közös ismerősök által találkoztok stb. Olyankor lehet hogy külsőre nem igazán jössz be egy csajnak de ahogy megismer, megtetszel neki) De ha egy ismeretlen lányhoz mész oda akkor a külső dönt, plusz az hogy foglalt-e a lány :) Lényeg hogy nem csak az önbizalom számít, az csak plusz. Ha csúnya vagy akkor nagyon kevés esélyed van akármekkora is az önbizalmad.
2010. dec. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
ma 22:30 - így van, az arc a legfontosabb
2010. dec. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!