Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg csak az önbizalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak az önbizalom számít a csajoknál?

Figyelt kérdés
18f vagyok. Önbizalmam az van, csökkenteni nem tudják mások,csak azt nem tudom komolyan vegyek-e egyes dolgokat. 185cm vagyok, de csak 57kg. Vékony vagyok, tudom hogy híznom kéne...stb. Az lehetséges lenne hogy nyárra meghízzak normális súlyúra ha minden nap sokat eszek és eddzek? Ez most rontsa az önbizalmamat vagy ne? :S (Kell-e foglalkoznom ezzel amikor csajozok?)
2010. dec. 10. 21:30
1 2 3
 1/27 Funktasztikus ***** válasza:
48%
ezt honan szedted srác.. külsö ami számit csak!
2010. dec. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejön ez az árnyékban nőtt típus, szal nem kell híznod feltétlenül.
2010. dec. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
76%
Az elsőnek igaza van. Legfeljebb aki jól néz ki, annak általában önbizalma is több van, de akkor is csak a külső számít a lányoknak (meg némelyeknek a pénztárca vastagsága).
2010. dec. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha csajozni akarsz akkor a külső is nagyon fontos,de ha párkapcsolatot szeretnél ott nagyon fontos a belső érték is.

Az önbizalmadat pedig magadból merítsd ne pedig külső vissza jelzésekből.

2010. dec. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy csak az önbizalom számít. Csak az mondja, hogy a külső vagy a pénz számít aki semmit nem tud tenni csak panaszkodni.


Nem kell alapvetően rosszabbul érezned magad a súlyod miatt. Csak told ahogy eddig. De persze edzeni megéri. És csak legyél még büszkébb, hogy még teszel is magadért.

2010. dec. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
68%
Én szeretem a magas és vékony srácokat :$ ne eddz
2010. dec. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Az mondja, h a külső v a pénz számít, aki egyikkel sem áll jól, és ezért nem kell senkinek :)
2010. dec. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
87%

Ez azért nem teljesen így van. Akinek van önbizalma azt is elutasítják néha. (ha egyszer nem jössz be neki, vagy hűséges a meglévő pasijához hiába akkora az egód mint a Himalája, ráadásul vannak lányok akik kifejezetten szeretik a félénk fiúkat) A különbség ez:


-Szia van kedved randizni?

-Bocs de bocs nem.

-BRUHÁHÁHÁ SZIPPSZIPP egyedül fogok meghalni, senkisem szeret stbstb


VAGY


-Szia van kedved randizni?

-Kopj le görényarc!

-oké...

(másik lánnyal)

-Szia van kedved randizni?

-Húzz a sunyiba Quasimodo!

-No probs...

(másik lánnyal)

-Szia van kedved randizni?

-hmmm...Végülis, miért ne!?

-Király nyolcra érted megyek.


Na melyikük esett pofára többször?

Hát puncit ki kap hamarabb?


Rövidebben megfogalmazva: TÉNYLEG


Amúgy lesz olyan csaj akinek 57 kilósan tetszenél, lesz akinek kigyúrva, de olyan is van akinek a mackós fazon jön be némi sörpocakkal. SZERINTED kell-e foglalkoznod ezzel amikor csajozol?

2010. dec. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

A férjem, mikor megismertem, nádszálvékonyka volt, kb. velem egy magasságú, nálam kicsit fiatalabb. Nekem akkoriban a kicsit pocakos, nagydarab, magas, nálam jóval idősebb pasik jöttek be elsősorban, bár ez azért nem volt kikötés, nekem soha nem a külső számított a leginkább, bár engem általában a jó csajok közé soroltak, tehát mindig is válogathattam. Azt is hozzá kell tennem (csak hogy az előző hozzászólókat megcáfoljam), anyagilag sem állt valami jól, bár ez aztán végképp nem számított. Viszont irtó jó humorérzéke volt, gyönyörű, barna szemei, hatalmas önbizalma és mindig biztonságban éreztem magam mellette. Nagyon kevés idő kellett hozzá, hogy őrülten beleszeressek és ez azóta sem változott semmit, maximum úgy, hogy még jobban szeretem, mint az elején, ha ez lehetséges egyáltalán.

Hosszú lére eresztettem, de a lényeg, mint ahogy a példánk is mutatja: igen, nagyon sokat számít az önbizalom, a humorérzék, a kedvesség.

2010. dec. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
83%

Papa. Ha megkérdezed, hogy van-e kedve randizni nyilván elküld a csába. :D

Akinek van önbizalma és jól érzi vele magát a csaj ott már alapból a csaj akar találkozni vele.

2010. dec. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!