Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez így randinak számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így randinak számít?

Figyelt kérdés

Legjobb barátom egy férfi. Karácsonyi ajándékként el akar hívni valahova. Azt ajánlotta, hogy menjünk el moziba. És aztán elvisz kajálni. Mindezt este.

Szóval, ő mondta, hogy ő úgy szeretne engem elvinni, és természetesen ő fizetne mindenért.

Szerintem ha barátilag megy el egy fiú, meg egy lány, akkor a lány fizeti a fele költséget, nem?

Amikor felvetette, azt mondta, nem randi. De azóta úgy emlegeti, randi. mondok neki valami csipkelődőt, azzal csíp vissza, hogy: "Nem lesz randi!"

Mit gondoltok, vegyem ezt annak? Én nem akarok tőle semmi komolyat, ő a barátom, nem akarom elrontani ezt az amúgy is kicsit még törékeny kapcsolatot. (Ezt azért mondom, mert nagyon sértődékeny, és ha valamivel megsértem, akkor egy hétig térden kell csúsznom, hogy végre rám nézzen.)

De nagyon szeretem...


2010. dec. 9. 19:43
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Még nem tartunk ott, majd jövőhét hétfőn megyünk (elvileg), de remélem tényleg megyünk. :) Már én is kíváncsi vagyok. :D

Ráadásul írtam neki sms-t, amit lehet, említettem már, na mindegy, amiben kábé szerelmet vallottam neki (hát be voltam ..szva XD), és mondta, hogy örült neki. :$

2010. dec. 13. 17:23
 22/24 A kérdező kommentje:

Ááá, emberek, nem megyünk sehova... Nem tudom, érdekel-e már bárkit is, de őfelsége kegyeskedett kijelenteni, hogy neki elment az egésztől a kedve. Én meg nem fogok pitizni.


Pedig nagyon jó barát... Legalább egy baráti kiruccanásra elmehetnénk, de hallani sem akar róla. Szerintem zokon vette, hogy nem rohangáltam utána, hogy na, mikor megyünk, vagy mit nézünk meg a moziban, és amikor azt mondta nem megyünk, nem álltam neki kapálózni, hogy dee menjüünk.

És végül is más programot szerveztem végül arra a napra, egy másik személlyel. Közöltem is vele. Ezen lehet, hogy megsértődött, de hát istenem, nem kellett volna annyit húznia az agyamat.

2010. dec. 16. 22:06
 23/24 anonim ***** válasza:

Szia :)


Hűha,nagyon sajnálom hogy lemondta a dolgot. Pedig Nagyon drukkoltam neked....Én vagyok az, aki akkoriban szakított a barátnőjével, lehet, már nem emlékszel..


De sztem ne aggódj, ahogy a stílusodból kitűnik, te egy nagyon rendes csaj vagy, aki sokkal jobbat érdemel, hidd el nekem, szóval fel a fejjel.. :)

2011. jan. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Szia! =)

Nem felejtettelek ám el, emlékszem rád. :)

Aranyos vagy, köszi. :)


Vele még mindig ott tartunk, hogy kerülgetjük egymást, és valamelyik nap kitaláltam, hogy nem fogok odamenni hozzá, nem köszönök neki (mert előző nap kicsit megbántott), de egy ideig nem foglalkozott ezzel. Utána meg leesett neki, nem tudom, talán az, hogy elveszíthet, és le sem szállt rólam, összetollazta a nyakamat, mondtam neki, nyalja le. :D Bírtam volna, tényleg megteszi, de talán visszarettent. :) Aztán mikor elmentem, nem kamu, utánam futott, hogy elköszönjön! Lehet, hogy csak a szemem előtt elhelyezkedő óriási, vattacukor-állagú rózsaszín felhőtől van ez, de akármennyire legyen néha bunkó, nála fontosabb nem lesz nekem soha senki. :)

2011. jan. 16. 21:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!