Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez most randinak számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most randinak számít?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nagyon tetszik, de nem tudom én mennyire tetszem neki. Néha beszélgetünk. Elhívtam színházba és eljön. Most ez randi? Ő szemszögéből, ha sejti, hogy bejön nekem? Vagy csak barátilag jön? Előre is köszönöm! 16/f
2011. jan. 27. 23:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem közben fog kiderülni, hogy randi-e. ;)
2011. jan. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hogy mondjam magának, a jenő a polgármesteri hivatalból aztatat mondta, hogy eztánc!
2011. jan. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az. de most amugy számit valamit hogy minek nevezed a talit? találkozol kettesben egy lánnyal és csinaltok valami programot. a randevú alapból találkozót jelent.
2011. jan. 28. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ha jól érzitek magatokat utána akár még egy tali is lehet és az már első randi:) sok sikert

17/L

2011. jan. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszolóval értek egyet! :) Ne félj, minden kialakul magától, majd jönnek a dolgok és meglátod, hogy bejöttök-e egymásnak. Ne parázz! :)


Sok sikert! :)

2011. jan. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm =)
2011. jan. 28. 13:32
 7/9 anonim ***** válasza:

Nehogy a negatívum szóljon belőle de háát én izé... Nem színházba vittem vna helyedben mert ott kuss van és "művelődtök". Persze utána megy a jópofi nade na! Nem lett volna bölcsebb mittom én korizni hívni?:D

Amúgy sok sikert^^

2011. jan. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen ez nekem is megfordult a fejemben, hogy mozi, színház, koncert ezért nem annyira alkalmas, de ez most így adódott, h a semmiből lett 2 jegyem. Köszönöm
2011. jan. 30. 01:04
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem randi ha kettesben mentek. Főleg ha utána még elmentek sétálni vagy valami
2011. jan. 30. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!