Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez randinak számít? Vagy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez randinak számít? Vagy én értem félre?

Figyelt kérdés

Szóval egy fiú elhívott holnapra hogy menjünk el valahová, mert vennie kell valamit (most nem e a fontos:D).

És ugye gondoltam már rá, hogy esetleg tetszem neki, csak ő vietnami és 1 hónapja lakik csak és mondta,hogy nem nagyon ismeri itt a járást, sóval lehet hogy csak ezért hívott?


2010. dec. 11. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Mind a kettő benne lehet a pakliban. Azt már tudjuk, hogy eleve szimpatikus vagy neki, különben nem Téged hívott volna.


Azt, hogy Ő ezt randinak veszi-e, vagy sem, majd fog kiderülni. :)

2010. dec. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*majd holnap fog kiderülni.
2010. dec. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én meg félig kínai vagyok.Csak apám visza ment kínába és itt hagyott.Ő most Milliomos mi meg nem.
2010. dec. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na, kiderült, hogy randi volt-e? :)
2010. dec. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!