Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez így randinak számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így randinak számít?

Figyelt kérdés

Legjobb barátom egy férfi. Karácsonyi ajándékként el akar hívni valahova. Azt ajánlotta, hogy menjünk el moziba. És aztán elvisz kajálni. Mindezt este.

Szóval, ő mondta, hogy ő úgy szeretne engem elvinni, és természetesen ő fizetne mindenért.

Szerintem ha barátilag megy el egy fiú, meg egy lány, akkor a lány fizeti a fele költséget, nem?

Amikor felvetette, azt mondta, nem randi. De azóta úgy emlegeti, randi. mondok neki valami csipkelődőt, azzal csíp vissza, hogy: "Nem lesz randi!"

Mit gondoltok, vegyem ezt annak? Én nem akarok tőle semmi komolyat, ő a barátom, nem akarom elrontani ezt az amúgy is kicsit még törékeny kapcsolatot. (Ezt azért mondom, mert nagyon sértődékeny, és ha valamivel megsértem, akkor egy hétig térden kell csúsznom, hogy végre rám nézzen.)

De nagyon szeretem...


2010. dec. 9. 19:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Szerintem randi.
2010. dec. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

szerintem az, de mondjuk ha állandóan azt hangoztatja, hogy nem az....


kérdés az, hogy te mit szeretnél, azt látom, hogy nagyon fontos neked....amúgy az is lehet, hogy tetszel neki, csak nem mer lépni, mert ugyanattól fél, amitől te, hogy elvész a barátság.


én a helyedben hagynám, hogy menjenek maguktól a dolgok. ez a mozi meg vacsi egy klasszikus randi program, szóval ebből még bármi lehet. legyél csini azon az estén aztén majd meglátod :) sok sikert hozzá

2010. dec. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül fele fele kell fizetni.Mi is szoktunk baráti társaságban kocsmázni és a lányokét is mi fizetjük persze azért mert ők még tanulnak és mi fiúk évekkel idősebbek vagyunk.

Amikor felvetette azt mondta nem randi most meg már annak hívja.....na ez elég ízé.Erről a politikusok jutnak eszembe "nem lesz gázáremelész" később :"nem lesz magas a gázáremelés".

2010. dec. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Hát ja, ez lehetséges, hogy nem mer lépni, mert ő is fél.

Nem hangoztatja állandóan, azt csak egyszer mondta, amikor felhozta.

Nem tudom, azt sem tudom, én mit akarok. Nagyon fontos nekem, imádom őt.

Persze lehet hogy egy csókolózás is olyan lenne vele, mintha a bátyámmal csókolóznék! XD

2010. dec. 9. 19:56
 5/24 anonim ***** válasza:
Miért, a bátyáddal milyen csókolózni?
2010. dec. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy a randikérdésemről a gázáremelés jutott eszedbe, megtisztelsz! XD

És néha elég félreérthető tud lenni. Alapjáraton nagy szélhámos, szóval osztja az igét a nőknek, de ahogy beszélget velem valami bizalmasabbról mindig megfogja a kezemet. Meg nagyon-nagyon mélyen tud nézni a szemembe, mintha a lelkemet látná.

2010. dec. 9. 20:00
 7/24 A kérdező kommentje:

Ugyan, nem úgy értettem, valójában nincs is bátyám.

Csak volt a PS. I Love You-ban, amikor ugyan ez a helyzet állt fel két barát között, majd megcsókolták egymást, és ezt mindketten negatív élményként könyvelték el, és a pasi röhögött, hogy olyan volt, mintha a húgával smárolt volna. :D

Szóval lehet, hogy legjobb baráttal természetellenesnek vennék egy csókot is.

2010. dec. 9. 20:02
 8/24 anonim ***** válasza:

19.52-es vagyok megint,olvastam amit írtál a csókról...hát nem tudom :)


én nem rég voltam így egy lánnyal, csak jókat beszélgetünk, ilyesmi, aztán elmentünk sétálni a Duna partra, mint barátok, nem bírtam ki, megcsókoltam. kiderült, hogy az első alkalomtól erre vágyott...ő a mostani barátnőm...akivel lehet, hogy holnap vége mindennek :(

2010. dec. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Valójában valami kalandot én is bevállalnék, szerintem nem bírnám ki, hogy ne csókoljam meg.

Utána dönteném el, hogy mi legyen.

Anyway, azért csini leszek. ^^


Miért lesz vége? :(

2010. dec. 9. 20:08
 10/24 anonim ***** válasza:
az utóbbi időben kevesebbet találkoztunk a megszokottnál, pl múlthéten is össz. 2x, abból az egyik kb 30perc volt..és amikor együtt vagyunk, nem beszélgetünk..:S vagy csak nagyon keveset. be kell valljam én nagyon szeretem még mindig, nagyon sokat gondolok rá, viszont az utóbbi pár napban mintha megváltozott volna valami...holnap beszéljük meg, de fogalmam sincs, hogy mit akarok, mentsem ami menthető, vagy hagyjam az egészet....
2010. dec. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!