Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez így randinak számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így randinak számít?

Figyelt kérdés

Legjobb barátom egy férfi. Karácsonyi ajándékként el akar hívni valahova. Azt ajánlotta, hogy menjünk el moziba. És aztán elvisz kajálni. Mindezt este.

Szóval, ő mondta, hogy ő úgy szeretne engem elvinni, és természetesen ő fizetne mindenért.

Szerintem ha barátilag megy el egy fiú, meg egy lány, akkor a lány fizeti a fele költséget, nem?

Amikor felvetette, azt mondta, nem randi. De azóta úgy emlegeti, randi. mondok neki valami csipkelődőt, azzal csíp vissza, hogy: "Nem lesz randi!"

Mit gondoltok, vegyem ezt annak? Én nem akarok tőle semmi komolyat, ő a barátom, nem akarom elrontani ezt az amúgy is kicsit még törékeny kapcsolatot. (Ezt azért mondom, mert nagyon sértődékeny, és ha valamivel megsértem, akkor egy hétig térden kell csúsznom, hogy végre rám nézzen.)

De nagyon szeretem...


2010. dec. 9. 19:43
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Hát ha nincs közös téma, és valójában unalmas vele lenni, akkor hagyjad.


Szóval mindenki szerint randi.

Nagyon szeretem, olykor fellángol bennem valami, hogy szerelmes vagyok, de valahogy mindig csak barátként gondoltam rá.

De egy csókot tuti kipróbálok vele, amíg nincs egyikünknek sem senkije, akkor nem lehet gond.

2010. dec. 9. 20:22
 12/24 A kérdező kommentje:
És olyan fura, ahogy fogja a kezemet, mert így cirógatja is közben, mintha a barátnőjének a kezét fogná. Mi lesz, ha rám mászik? És mi lesz, ha én mászom rá?
2010. dec. 9. 20:31
 13/24 A kérdező kommentje:
Jaj, válaszokat kééérek mééég, mit csináljak?
2010. dec. 9. 20:51
 14/24 anonim ***** válasza:

Számára ez randi. Lehetőséget keres, hogy közelebb kerüljön hozzád, hogy megkedveld és megszeresd mint férfit.

Azért mondja, hogy nem randi, hogy ne ijedj meg, illetve hogy bizonytalan legyél.

Ha ügyetlen lesz, akkor korán rádmászik. Ha ügyes, akkor te fogsz rámászni.:)

2010. dec. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs, hogy jó lesz-e az nekem. Meg neki. Nekünk.

Ráadásul tegnap írtam neki egy sms-t, illuminált állapotban, amiben gyakorlatilag szerelmet vallottam neki. Nem írt vissza, tudom, nincs pénz a kártyáján. Hétfőn magyarázkodhatok. :)

2010. dec. 11. 22:24
 16/24 A kérdező kommentje:

Szóval mindenki szerint randi, lehet, tényleg az.


Köszi a válaszokat!

2010. dec. 11. 23:56
 17/24 A kérdező kommentje:
Ja, és 70%-os, végül vége lett? :(
2010. dec. 11. 23:57
 18/24 anonim ***** válasza:
Randi. :)
2010. dec. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Hát ez tök jó, köszönöm szépen. :)

Arik vagytok. :)

2010. dec. 12. 22:56
 20/24 anonim ***** válasza:
Akkor mondd, mi történt. :D Kíváncsi vagyok. :)
2010. dec. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!