Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lenne-e esélyem egy lánynál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne-e esélyem egy lánynál?

Figyelt kérdés

Jó tulajdonságok:

Érzelmes, romantikus, művészi hajlamú, jóképű vagyok (bár nem nyálasképű), megértő, jószívű, nyitott vagyok új dolgokra

Rossz tulajdonságok:

Kissé elhíztam a gyógyszerektől, nincs se pénzem, se kocsim, nulla izom, semmi tapasztalat párkapcsolatok terén (bár ezek még változhatnak :) ), nem torelárom az alkoholt, részegséget meg rühellem, nem szeretem a "műséget" semilyen szinten (max smink), eléggé visszahúzódó vagyok


19/f


2010. dec. 7. 21:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a sport mindenképpen jó ötlet. Egyrészt azért mert, lefogyhatsz, másrészt pedig ismerkedhetsz közben, és ahogy adod le folyamatosan a kilókat egyre nőni fog az önbizalmad és ezzel az életkedved is. Legyen egy célod, ami segít a haladásban. Vegyél vissza a kajából is kicsit. Hidd el sokkal jobban fogod érezni magad. Ismerkedj, barátkozz.


Ha bármiben tudok segíteni írj egy mailt nekem.


Sok sikert és kitartást!


21F

2010. dec. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!