Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van esélyem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem egy gimis lánynál?

Figyelt kérdés
Szakisként nem igazán merek közeledni egy gimis lány felé, pedig nagyon tetszik. Nem hinném, hogy túl sok esélyem lenne nála. Mi a tapasztalatotok? Gimis lányok szóba állnak egyáltalán szakiskolából 'származó' fiúkkal?
2011. máj. 12. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem az számít, hogy milyen iskolába jársz, hanem az, hogy értelmes vagy-e. A kérdést és alatta a hozzáfűznivalódat képes voltál nyelvtanilag helyesen leírni, ami az itt kérdezők kb. 5%-ára igaz. Ebből látszik, hogy nagyon buta nem lehetsz. Vágj bele bátran.
2011. máj. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mért ez most ilyen faji megkülönböztetés vagy mi??!!!
2011. máj. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Persze! Miért lennél attól kevesebb, hogy szakmát tanulsz?

15/l

2011. máj. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Első válaszolóval teljes mértékben egyet értek. Ha nyelvtanilag normálisan össze tudtál rakni egy kérdést, ezer százalék, hogy értelmes vagy, úgyhogy simán van esélyed. ;)
2011. máj. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Tökéletesen úgy van, ahogy az első megfogalmazta.


Aztán ügyesen :)

2011. máj. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyet kell értenem az előttem szólókkal, de azért attól is függ, h a lány sznob-e!!!
2011. máj. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Hát ahol én lakom, ott is van egy ilyen szak iskola, és oda sem csak azok kerültek akiket máshonnan kirúgtak, mert ez egy gyűjtő iskola is...És nekem is...hát 3 komolyabb kapcsolatom volt..vagyis a 2. még tart, és az 1. is szak iskolába járt, és ő is akivel most együtt vagyok..és én nagyon szerettem mind az 1. és a mostani páromat is, és bár anyuék megjegyzést tettek, de mivel nagyon szeretem, ezért nem törődök semmi mással, csak azzal, hogy szeretem, és nem számít, hogy milyen végzettsége van. :)

16/l

2011. máj. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
előző vagyok, javítanék először elírtam, 2 komolyabb kapcsolat
2011. máj. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ha neki is bejössz nem fogja érdekelni:)

14/l

2011. máj. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nincs.
2011. máj. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!