Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lesz még esélyem ennél a lánynál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz még esélyem ennél a lánynál?

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliba aki akart velem járni. Én nem tudom miért is de nem kezdtem vele semmit, ez volt 3-4 hónapja.

Most megtetszett nekem és nem tudom van e még esélyem.

Ő meg volt bolondulva értem már azt hallottam.


2011. máj. 1. 18:39
 1/6 anonim válasza:
Hát szerintem tutti van. Ha a lánynak tetszetél régen, akor most is tetszel. Persze az is lényeg hogy hogy mondtad meg neki hogy nem szeretnél vele lenni. Mert ha megbántottad akor kicsit nehezebb lesz.
2011. máj. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ő meg volt bolondulva értem már azt hallottam.


Bocs de elég furcsán fogalmazol.

2011. máj. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor mit tart vissza? Menj oda hozzá és beszélgessetek.
2011. máj. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

egy próbát megér:)

velem ugyanez volt... és most az a fiú egyedülálló lett, és én adnék neki egy esélyt még, ha ő akarna tőlem valamit...

2011. máj. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy, és hány éves a lány?
2011. máj. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én 19 a lány 17
2011. máj. 1. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!