Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem tudtam hogy hova irjam ezert ide irom,bocsi!

Van A es B,mindketten jarnak edzoterembe.Most A nak van egy baratja aki nagy vagany a varosba,illegalis cuccoka foglalkozik,A beszeretne mutatni B-t a vagany csavonak szerintetek B menyen bele az ismerkedesbe?


2010. dec. 5. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem C-t meg kell szopatni.
2010. dec. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

najó, ezt értelmezni kell.

András és Béla együtt edzenek. András barátja Vagány Olivér, aki Pesten keménykedik. András be akarja mutatni Bélát Vagány Olivérnek. Béla nem tudja, akar-e ismerkedni Vagyány Olivérrel.

Oké, most már értem:D

hát, szerintem aki illegális dolgokkal, tegyük fel, drogkereskedéssel foglalkozik, azzal nem nagyon érdemes ismerkedni, sokszor nem lehet megbízni bennük. persze van kivétel, ismerek olyanokat, akik régebben foglalkoztak ilyenekkel, mégis rendesek, meg nem bántanának, de ha ez az illető vagánykodik, akkor inkább ne.

2010. dec. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A masodik valaszolonal a PONT!
2010. dec. 5. 19:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Feküdj le vele!
2010. dec. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!