Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lemenjünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lemenjünk?

Figyelt kérdés
18F vagyok. 2 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel. Az a baj, hogy magamhoz nem hívhatom fel, mert, szinte mindig van itthon valaki, saját szombám meg nincsen, meg a rendetlenég és elég nagy.namost, van egy házunk vidéken (kb 1-1.5 órára Bptől).Ott aztán teljesen egyedül lehetnénk, de viszont az a ház sincs teljesen rendbetéve. pl a nappali, mega "bedroom" fel van már újítva , de a kert,fürdőszoba,wc még a régi állapotában van. Engem egyátalán nem zavar, de lehet hogy őt igen (mégse szeretném, hogy valami túlélőtáborban érezze magát.
2010. dec. 4. 22:37
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
menjetek le és betonozni
2010. dec. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem menjetek:)amugy meg ha szeret teged orulni fog hogy kettesben vagytok nem a fallal lesz elfoglalva:)hanem veled
2010. dec. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
A "bedroom"... Hányan akartok még ma megölni? :D
2010. dec. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
ejnyebejnye kisfiam, mit szeretnétek ti ottan csinálni?
2010. dec. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Semmi olyat, amire gondolsz, csak ténleg eg kicsit 2esben lenni. Mint mondtam, hozzm nem mehetünk, nálunk is meg általában tul sok ember van (szülők+3 tesó) és azért más a feelingje, hogyha nincs senki a közelben
2010. dec. 4. 23:26
 6/10 anonim ***** válasza:

hogyha a kertet nem lepi el a gaz vagy a fürdőszoba/wc nem csótányos/penészes/használhatatlan állapotú, akkor én simán levinném.

ha van konyha még meg is lepném egy palacsintával :D

vagy ha olyan a lány akkor süthettek együtt egy pizzát is :D

2010. dec. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Ejnye ejnye, és ha szexelni akarnak akkor mi van? Nehogymár 18 évesen ne élhessen szexuális életet valaki.

Én személy szerint simán levinném, ismerős a helyzet nálunk is mindig itthon van valaki, náluk is otthon van állandóan valaki.

Szóval ő is örülne ha veled lehetne kettesben , a falat meg a többi kis apróságot szerintem szolidan le fogja szarni.

2010. dec. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
westend rokkantvécé, én mindig ott kúrom a csajokat
2010. dec. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

En is levinnem a hejedben. Nem hiszem, hogy a falakkal... foglalkozna.

18 f/karpatalja

2010. dec. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán vidd le ^^
2010. dec. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!