Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mióta nincs barátotok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FFDP kérdése:

Lányok, mióta nincs barátotok?

Figyelt kérdés

Vagy ha van akkor mennyi idő telt el a két párkapcsolatotok között?

Azért mert nincs "jelentkező"?

Vagy ha van akkor nektek nem jönnek be?

Nagyok az elvárásaitok?

Amúgy bátran szemezgettek fiúkkal ha arról van szó?

Mi hiányzik nektek egy párkapcsolból? Vagyis mi az amit a legjobban szerettek benne?

Mennyire érzitek magatokat vonzónak és ezt mások hogy látják?


Nagyjából ennyi lenne, leköteleznétek ha válaszolnátok, főleg tizenéves lányok. Köszi :)


2010. dec. 3. 16:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

nemsokára egy éve, hogy nincs senkim

van jelentkező, van aki bejön és van, aki nem

nem túl nagyok az elvárásaim

szemezgetés? úgyahogy...

hogy szeretek és viszont szeretnek, ha szükségem van a másikra ott van mellettem, kiáll értem és én vagyok a mindene (na ezt senkitől nem kaptam meg hosszútávon)

vonzónak tartom magam és mások is annak tartanak


Egy gond van, mégpedig az, hogy nem léptem túl az exen... Illetve van az úgy, hogy úgy érzem vége, pár hónapja okés is volt minden, de újból visszaestem. Ez van. Nagyjából ezért vagyok most is egyedül. És nem is lesz párkapcsolatom egy jódarabig.

Amúgy huszonéves vagyok már, remélem ez nem baj :)

2010. dec. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Fél éve nincs barátom. Akad jelentkező, nem ezért nem jöttem össze még mással. Egyszerűen nem akarok, elég nehéz most az életem... :( Azért néha most is vágyok a szerelemre, de tudom, hogy most még nem menne, szóval nem hiszem, hogy akkora probléma, hogy egy most nincs pasim...

18/L

2010. dec. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!